Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal Gluttony + Asperatus + Pandemic + Scaregod

Gluttony + Asperatus + Pandemic + Scaregod

29.08.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Gluttony + Asperatus + Pandemic + ScaregodBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gluttony + Asperatus + Pandemic + Scaregod
czwartek
29.08.2024
19:00

Gluttony + Asperatus + Pandemic + Scaregod

Kraków, Klub Zaścianek

O wydarzeniu

Potężne, death metalowe granie prosto ze Szwecji zmierza do Krakowa! Bilety na koncert Gluttony + Asperatus + Pandemic + Scaregod już dostępne.

 

  • Otwarcie bram: 18:30
  • Start koncertu: 19:00

Gluttony

Gluttony - Szwecka ekipa grająca klasyczny, oldschoolowy death metal w stylu wczesnych lat 90., z tłustym brzmieniem HM2.

Ich najnowszy, trzeci album zatytułowany „Drogulus” (2023), zebrał świetne opinie, zarówno wśród fanów, jak i krytyków. Warto podkreślić, że występ w krakowskim Zaścianku będzie ich pierwszy koncertem w Polsce!

Asperatus 

Asperatus powstał w 2011 roku w Krakowie. Zespół czerpie inspirację ze sceny death metalowej lat 90.: Suffocation, Vader, Cannibal Corpse, Azarath.

W 2015 roku zespół wydał debiutancką EP-kę „Warped Reality", po kilku latach nieobecności Asperatus powrócił z nowym materiałem i załogą. W 2020 roku z praktycznie całkowicie nowym składem wydał EP zatytułowaną „Sanctified State of Decay" i od tego czasu aktywnie uczestniczy w lokalnej scenie.

Pandemic 

Pandemic - Czysty speed/thrash skumulowany w dobrze znanej i lubianej bandzie z grodu Kraka. Na koncie EP, single, oraz debiutancki album „Crooked Mirror”, wypuszczony przez Awakening Records 31 marca 2023 roku. Szybko, głośno, melodyjnie, technicznie - wszystko to zapakowane w bezkompromisyjnym kwartecie.

Scaregod

Scaregod - Krakowski death metalowy zespół założony w 2022 roku. Inspirując się klasykami gatunków death i thrash, panowie tworzą muzykę szybką, ciężką i bezkompromisową.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też