Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Metal CRYPTOPSY + ATHEIST

CRYPTOPSY + ATHEIST

27-29.02.2024 Poznań, Warszawa, Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

CRYPTOPSY + ATHEISTBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Poznań

CRYPTOPSY + ATHEIST
wtorek
27.02.2024
20:00

CRYPTOPSY + ATHEIST

Poznań, Klub 2progi

Warszawa

CRYPTOPSY + ATHEIST
środa
28.02.2024
20:00

CRYPTOPSY + ATHEIST

Warszawa, Klub Proxima

Kraków

CRYPTOPSY + ATHEIST
czwartek
29.02.2024
20:00

CRYPTOPSY + ATHEIST

Kraków, Klub Kwadrat

O wydarzeniu

Death metalowi niszczyciele z Cryptopsy powracają, by poturbować nasze zmysły za sprawą swojego najnowszego dzieła “As Gommorah Burns”. W ramach jego promocji grupa powróci do Europy w towarzystwie pionierów technicznego death metalu z Atheist, kalifornijskiego Almost Dead oraz Monastery. W Polsce ten morderczy skład do złapania będzie w 3 miastach: 27 lutego w Poznaniu, dzień później w Warszawie oraz 29 lutego w Krakowie. 

 

Support: Almost Dead / Monastery

Cryptopsy informacje

Kanadyjczycy z Cryptopsy świętują wejście w czwartą dekadę swojej działalności wydaniem ósmego w swoim dorobku albumu “As Gommorah Burns”. Kwartet Mounier, Donaldson, McGachy oraz Pinard po raz pierwszy w historii połączył siły z wytwórnią Nuclear Blast i umacnia w przekonaniu o niezmiennie wysokiej formie zespołu - krążek rzuca nowe standardy w gatunku za sprawą bezkompromisowego ataku oraz warsztatu muzycznego wyciągniętego na kolejny, wyższy poziom.

Atheist + Almost Dead

Pod koniec drugiego miesiąca nowego roku formacja powróci do Europy w towarzystwie niekwestionowanych pionierów technicznego death metalu, amerykańskiego Atheist. Zespół-inspiracja dla wielu ekstremalnych grup z wirtuozerskim zacięciem powróci na Stary Kontynent po raz pierwszy od 2011 roku ze specjalnym, jubileuszowym setem, opartym na płytach ‘Piece of Time’, ‘Unquestionable Presence’ oraz ‘Elements’. Na dobicie, choć tak naprawdę na otwarcie każdego wieczoru - kalifornijski, groove/thrashowy Almost Dead, który będzie świeżo po premierze swojego longplaya “Destruction Is All We Know”. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też