emptygif
Newsletter
Home Koncerty Metal COMBICHRIST/MEGAHERZ

COMBICHRIST/MEGAHERZ

27.09.2023 Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

od 125,00 zł
COMBICHRIST/MEGAHERZBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

COMBICHRIST/MEGAHERZ
środa
27.09.2023
19:00

COMBICHRIST/MEGAHERZ

Kraków, Klub Kwadrat

O wydarzeniu

Poza dwoma koncertami w maju ze specjalnym, electro-oldschoolowym setem, Combichrist wystąpią 27 września w krakowskim Klubie Kwadrat. ze swoim regularnym show. Co więcej, w stolicy Małopolski zobaczymy i usłyszymy również niemiecką grupę Megaherz! Bilety na koncert już w sprzedaży.

COMBICHRIST/MEGAHERZ w Krakowie

Combichrist to zespół założony w 2003 roku przez wokalistę Andy’ego LaPleguę, w którym łączy swoją hardcorową przeszłość z elektroniką. Wynikiem tego jest niesamowicie energetyczna, uzależniająca mieszanka, która zyskuje dodatkową moc podczas występów zespołu na żywo. Na przestrzeni dwóch dekad działalności projekt nagrał 9 albumów oraz zagrał setki koncertów (w tym m.in. europejską i amerykańską trasę z Rammstein), czym zapracował sobie na miano jednego z najważniejszych zespołów na scenie aggrotech/EBM.

Megaherz natomiast obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności. Zespół powstały w niemieckim Eichenau na swoim koncie ma 9 albumów, a ostatni z nich, "Komet", ukazał się w 2018 roku nakładem Napalm Records. Reprezentanci Neue Deutsche Härte łączą masywne, typowe dla tego nurtu riffy z synthowymi melodiami.

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też