Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

LIFE OF AGONY

Organizator: Tymczasowy organizator

Opis

Opis

Life of Agony na wyjątkowym koncercie w Polsce! Kultowa kapela ze Stanów Zjednoczonych wystąpi już 19 stycznia w warszawskim klubie Proxima. Wydarzenie odbędzie się pod szyldem „30 Years of River Runs Red”. Debiutancka płyta Life of Agony uznawana jest za jeden z najlepszych metalowych albumów wszechczasów. Zespoły Prong oraz Tarah Who? zagrają przed Life of Agony w charakterze gości specjalnych. Life of Agony bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Life of Agony + Prong, Tarah Who? - 19.01.2023, Proxima, Warszawa

  • Otwarcie bram: 18:30
  • Start: 19:30
  • Ceny biletów: 170 zł (przedsprzedaż) / 200 zł (w dniu koncertu)

 

LIFE OF AGONY to amerykański alternatywny zespół metalowy z Brooklynu w Nowym Jorku, założony w 1989 roku przez wokalistkę Minę Caputo (wówczas znaną jako Keith Caputo), basistę Alana Roberta i gitarzystę Joeya Z. Do tej pory zespół wydał sześć albumów studyjnych. Debiutancki album „River Runs Red” z 1993 roku, okrzyknięty został przez magazyn Rolling Stone jednym z najlepszych metalowych albumów wszechczasów.

 

PRONG to zespół łączący wpływy nowojorskiego hardcore'u i thrashu z industrialnymi dźwiękami, a także odrobiną groove'u w stylu Pantery. Wokalista Tommy Victor zaczynał swoją karierę, będąc dźwiękowcem w światowej sławy klubie punkowym CBGB w Nowym Jorku. Tam właśnie narodził się Prong.

 

TARAH WHO? to kobiecy duet łączący muzykę metalową z duchem punk rocka. Tarah Carpenter, pochodząca z Francji liderka zespołu, wykorzystuje swoją wybuchową naturę, by przekuwać ją w porywające tłum muzyczne hymny.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn