Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Phil Campbell And The Bastard Sons

Phil Campbell And The Bastard Sons

Organizator: Knock Out Productions

Phil Campbell And The Bastard SonsO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Phila Campbella znacie z legendarnego Motörhead, a dziś możecie go posłuchać wraz z synami pod nazwą Phil Campbell and The Bastard Sons! Po wybitnym występie na Mystic Festival, grupa powróci do Polski 3 października. W roli supportu wystąpi zespół Fury! Phil Campbell And The Bastard Sons bilety na koncert już dostępne.

Phil Campbell And The Bastard Sons informacje

Koniec działalności Motörhead był dużym ciosem, ale Phil Campbell podniósł się po nim bezproblemowo. Zaczął komponować z własnymi synami oraz Neilem Starrem za sitkiem (obecnie Joelem Petersem) i dalej kontynuował działalność w zgodzie z prawidłami korzennego rocka i metalu. Jego nagrania zrealizowane wespół z The Bastard Sons to wręcz gratka dla fanów klasycznego ciężaru. Nad całością unosi się frywolny duch hard rocka, który zmusza do zabawy, ale dochodzą do niego także wpływy proto-heavy metalu czy nawet bluesa gorzkiego jak życie. Phil nie traci formy – przekonajcie się o tym na żywo.

Fury 

Z Fury sprawa jest prosta – pochodzą z kraju, w którym wymyślono metal, więc operują metalem bez żadnych problemów. Ekipa z czterema płytami na koncie znalazła swoją tożsamość idealnie w połowie drogi między heavy metalem i jego majestatem oraz surowizną wczesnego thrashu. Spodziewajcie się skrzących solówek, wpadających do głowy riffów i generalnie samego konkretu. Nie pożałujecie.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też