Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Fit For A King

Fit For A King

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Fit For A KingO wydarzeniu

O wydarzeniu

Fit For A King powracają do Europy w roli headlinera i 7 grudnia, w ramach trasy promującej ich ostatnie wydawnictwo “The Hell We Create”, wystąpią w warszawskim klubie Proxima! Gośćmi na europejskich wojażach Amerykanów będą Emmure, Thrown oraz The Gloom In The Corner. Fit For A King bilety już w sprzedaży!

Timing wydarzenia:

  • 17:30 Otwarcie drzwi 
  • 18:30 The Gloom In The Corner
  • 19:20 Thrown
  • 20:10 Emmure
  • 21:20 Fit For A King

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Fit For A King + Emmure, Thrown, The Gloom In The Corner

Fit For A King potrafią znaleźć idealny balans pomiędzy muzycznym ciężarem i melodiami. Na swoim najnowszym, wydanym w zeszłym roku albumie “The Hell We Create” zespół rozmyśla nad życiowymi traumami i tragediami i jednocześnie zastanawia się nad sposobem stłumienia związanego z nimi bólu. Amerykanie niespełna rok po swoim występie we Wrocławiu przed The Amity Affliction ponownie zagrają w Polsce, tym razem w roli headlinera! 

Na scenie klubu Proxima zobaczymy również dowodzoną przez Frankiego Palmeriego formację Emmure, która w 2020 roku wydała swoją ostatnią jak dotąd płytę “Hindsight”. Brutalność, chwytliwy beatdown i przede wszystkim uderzająca szczerość - ta mieszanka powinna już przekonać do tego, że koncertu grupy trzeba po prostu doświadczyć na własnej skórze. 

Wieczór otworzą szwedzki Thrown, które w swojej twórczości miesza brutalnego metalcore’a z hardcorem oraz australijskie The Gloom In The Corner, które promować będzie swój ostatni album “Trinity”.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też