Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa

GoGo Penguin

04.06.2024 Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

GoGo PenguinBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

GOGO PENGUIN
wtorek
04.06.2024
20:00

GOGO PENGUIN

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Po wydaniu swojej ostatniej jak dotąd płyty “Everything Is Going To Be OK” trio GoGo Penguin bez wątpienia znajduje się na fali wznoszącej. Czy nas to dziwi? Niespecjalnie. Oprócz unikalnej twórczości siłą tria z Manchesteru są koncerty, będące doświadczeniem magicznym. Brytyjczycy wystąpią w krakowskim Klub Studio już 4 czerwca i jest to jedno z tych klimatycznych wydarzeń, których nie należy przeoczyć.

O zespole GoGo Penguin 

Pełni optymizmu związanego z nową wytwórnią, świeżą krwią w postaci perkusisty oraz nieco zmienionym brzmieniem muzycy rozpoczęli następny, wyzwolony muzycznie rozdział. “Everything Is Going to Be OK” to materiał, który zrodził się w ciężkich dla grupy czasach. Gdy Chris, Nick i Jon przechodzili przez różne życiowe turbulencje studio okazało się dla nich prawdziwą odskocznią od problemów. Rezultatem jest płyta, która odwzorowuje siłę zrodzoną ze zrozumienia i empatii emanujących wewnątrz zespołu. Przez ciężkie okresy w życiu trzeba przechodzić razem, a wszystko będzie dobrze - z takim przekazem GoGo Penguin wyruszyli z nowym materiałem w świat i wystąpili już z nim w Europie, Stanach Zjednoczonych czy Australii. 4 czerwca zespół nazywany “Radiohead brytyjskiego jazzu” przyjedzie do Polski i wystąpi w krakowskim klubie Studio!

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też