Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Infected Rain

16-17.07.2024 Poznań, Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Infected RainBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Poznań

INFECTED RAIN
wtorek
16.07.2024
20:00

INFECTED RAIN

Poznań, Klub 2progi

Kraków

INFECTED RAIN
środa
17.07.2024
20:00

INFECTED RAIN

Kraków, Klub Kwadrat

O wydarzeniu

Mołdawski Infected Rain zagra latem 2 koncerty w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy krążek “TIME”! Grupa wystąpi w poznańskich 2Progach oraz w krakowskim Kwadracie. Bilety na koncerty Infected Rain  już w sprzedaży.

Infected Rain informacje

Od założenia w 2008 roku Infected Rain jest jednym z najciężej pracujących zespołów w świecie mocnych brzmień. Grupa czerpie inspiracje z nowoczesnych metalowych stylów takich jak nu, groove czy metalcore, co w połączeniu z niesamowitą barwą wokalistki Leny Scissorhands daje efekt w postaci energicznej mieszanki, która doskonale sprawdza się zarówno na płytach, jak i na żywo. Po dekadzie działalności formacja podpisała kontrakt z austriacką wytwórnią Napalm Records, we współpracy z którą ukazały się albumy “Endorphin” (2019), zeszłoroczny “Ecdysis” oraz jeszcze świeży, bo wydany w lutym “TIME”. Na przestrzeni lat Infected Rain grali na scenach całego świata, a z każdym kolejnym materiałem udowadniają, że połączyć tornado rytmów z mrocznymi melodiami, a nawet elektroniką potrafią jak żaden inny zespół. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też