Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Metal Being As An Ocean

Being As An Ocean

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Being As An OceanO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

UWAGA W związku ze zmianami logistycznymi w trasie Being As An Ocean, ze składu wypadają Hail The Sun oraz Savage Hands. W roli supportu na krakowskim koncercie wystąpi zespół Sperling. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. 

 

Being As An Ocean świętują w tym roku 10-lecie swojej debiutanckiej płyty “Dear G-D…” i z tej okazji wyruszają na światowe tournée! Jednym z przystanków podczas serii wyjątkowych koncertów będzie krakowski klub Zaścianek. W roli supportów wystąpi zespół Sperling. Being As An Ocean bilety już dostępne.

Being As An Ocean informacje

Amerykanie przez ponad dekadę swojej działalności artystycznej zapracowali na miano jednego z najważniejszych zespołów na scenie hardcorowej. Zasłynęli przede wszystkim z niezwykle klimatycznych kompozycji wzbogaconych o emocjonalne teksty, a każdy ich występ to chwytające za serce doświadczenie. Tegoroczne koncerty zespołu będą spojrzeniem w przeszłość do czasów debiutu “Dear G-d…”, za sprawą którego Being As An Ocean szturmem wdarli się do muzycznego świata, zwracając na siebie uwagę sporego grona zarówno słuchaczy, jak i krytyków. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też