Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal Left To Die + Incantation

Left To Die + Incantation

29.08.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

Sprawdź bilety
Left To Die + IncantationBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Left To Die + Incantation
czwartek
29.08.2024
19:30

Left To Die + Incantation

Warszawa, Klub Proxima

O wydarzeniu

Deathmetalowe monolity, Left To Die i Incantation, na jedynym koncercie w Polsce - bilety już w sprzedaży!

Nadchodzi obowiązkowe wydarzenie dla maniaków metalu śmierci. Left To Die to byli muzycy Death (plus Matt Harvey i Gus Rios) odgrywający najwcześniejszy, najsurowszy materiał tej legendarnej grupy. Incantation z kolei są biblią dla tych, którzy w death metalu cenią obrzydliwość, plugastwo i bagniste zwolnienia.

Left To Die informacje

Jeśli w składzie kapeli znajdują się persony typu Terry’ego Butlera (oprócz Death znany także m.in. z Obituary) lub Matta Harveya (człowiek-pracuś, związany choćby z Exhumed czy Dekapitator), to wiecie, że nie będzie amatorszczyzny. Ci dwaj plus Rick Rozz oraz Gus Rios postawili przed sobą wyjątkowo trudny cel, z którego wyszli obronną ręką, a więc ogrywanie na żywo piosenek z tego najbardziej plugawego, wczesnego wcielenia Death. To żywe hity, jedne z najistotniejszych w historii gatunku, aczkolwiek mocarny kwartet wie, jak zachować ich najważniejsze cechy. Śmierćmetalowe ochłapy w wersji prezentowanej przez Left To Die są tak samo surowe, zajadłe i punkowo-grobowe jak oryginalne wersje. Kusi was podróż w czasie, np. do 1988 roku? Stawiajcie się na występ, nie pożałujecie.

Incantation informacje

W tym roku Incantation stuknie trzydziesta piąta rocznica działalności. Wiele kapel po tak długim okresie traci paliwo – jedzie na rutynie, zostawiając pasję daleko za sobą. Na szczęście John McEntee nie należy do tej grupy. Mimo upływu czasu nie zmienił zasad panujących w jego podejściu do death metalu, a co za tym idzie, nie stępił kompozytorskiego ostrza. Jeśli traficie na bardziej współczesny materiał Incantation, licząc, że znajdziecie w nim przedłużenie klasycznych “Onward to Golgotha” bądź “Mortal Throne of Nazarene”, nie zawiedziecie się. To ten sam zwierzęcy i przetykany obuchowymi doomowymi zwolnieniami śmierć metal. Zero litości, jeśli melodie to tylko w najbardziej mrocznej i przybijającej formie – ma być intensywnie oraz grobowo, więc jest. Będzie samo gęste.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też