Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal THIS WILL DESTROY YOU + THE OCEAN

THIS WILL DESTROY YOU + THE OCEAN

Organizator: Knock Out Productions

THIS WILL DESTROY YOU + THE OCEANO wydarzeniu

O wydarzeniu

This Will Destroy You oraz The Ocean wyruszą jesienią na co-headlinerską trasę po Europie, podczas której zawitają do dwóch polskich miast! Jedne z najważniejszych zespołów tego wieku obracających się w klimatach post-rockowych/metalowych wystąpią w Poznaniu oraz Krakowie. This Will Destroy You + The Ocean bilety już w sprzedaży.

Timing Poznań:

  • 18:30 - drzwi
  • 18:55 - support: EF
  • 19:50 - The Ocean
  • 21:30 - This Will Destroy You

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

This Will Destroy You informacje

Amerykańskie This Will Destroy You swoje długie, nastrojowe kompozycje buduje łącząc eksperymenty z udziałem efektów gitarowych ze zmianami tempa. W ich muzyce słychać inspiracje takimi gatunkami jak shoegaze, doom metal czy post-rock, które to zespół wykorzystuje do kreowania swojego indywidualnego brzmienia. Na przestrzeni już blisko 20 letniej kariery skomponowali niezliczoną ilość utworów, które zostały wykorzystane w filmach (m.in. „World War Z”, „Foxcatcher”), dokumentach, stacjach telewizyjnych (MTV oraz VH1) oraz przy okazji wydarzeń sportowych (m.in. Super Bowl, Stanley Cup). W kwietniu grupa poinformowała o pracach nad nowym, będącym następcą wydanego w 2020 roku “Vespertine”, albumem, a my mamy nadzieję, że chociaż jego małą część usłyszymy we wrześniu w Poznaniu.

The Ocean informacje

Na koncercie nowości nie zabraknie na pewno od urzędującego w Berlinie The Ocean. Zespół 19 maja podzielił się ze światem swoją najnowszą płytą “Halocene”, która jawi się jako ostatni rozdział ich inspirowanej paleontologią serii wydawnictw. W trakcie swojej niesamowitej kariery The Ocean koncertowali m.in. z Opeth, Mastodon, Mono, The Dillinger Escape Plan, Anathema, Between the Buried And Me i Devinem Townsendem, a także występowali na najważniejszych festiwalach, w tym: Roskilde, Dour, Pukkelpop, Roadburn, Wacken, With Full Force, Summer Slaughter, Summer Breeze i Graspop. Prowadzona przez nich Pelagic Records stała się jedną z wiodących europejskich wytwórni w muzyce post-rock i post-metal, z katalogiem ponad 150 wydawnictw od 2009 roku.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też