Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

OFF Country Club

Organizator: Fundacja Independent

OpisArtyści

Opis

NOWE OGŁOSZENIE Koncerty TUZZA, Immortal Onion i Hage-O , sety DJ-skie Brodki, Króla, Raidho & T.Etno, An on Bast, Siasia, Feeria, DJ Death Is Not The End, Awill, Śląski Program Kosmiczny, Orion Orient – oraz spotkania w Kawiarni Literackiej, którą tradycyjnie już zawiaduje Sylwia Chutnik wzbogacają program OFF Country Club Katowice.

 

Zapraszamy na OFF Country Club Katowice! Pierwszy weekend sierpnia 6-8 sierpnia, Dolina Trzech Stawów i muzyka – a jednak się kręci! Na scenie wystąpią  Quebonafide, Artur Rojek, Brodka, Smolik, Król oraz Mitch & Mitch.  OFF Country Club  bilety już dostępne.

OFF Country Club w Dolinie Trzech Stawów

Na OFF Festival taki, jaki wszyscy znamy i kochamy, przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Są jednak ludzie – na przykład my! – którzy nie wyobrażają sobie pierwszego weekendu sierpnia bez muzyki, spacerów w Dolinie Trzech Stawów i spotkań z przyjaciółmi. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw, zapraszając was już dziś na cykl koncertów OFF Country Club. 

OFF Contry Club program

Koncerty

6 sierpnia, piątek

 • TUZZA
 • 19:00 Mitch & Mitch con il loro Etereo Gruppo Stereofonico 
 • 21:30 Artur Rojek

7 sierpnia, sobota

 • Immortal Onion
 • 19:00 Król
 • 21:30 Brodka

8 sierpnia, niedziela

 • Hage-0
 • 19:00 Smolik gra "Smolik"
 • 21:30 Quebonafide

Godzina otwarcia bram: 16:00

 

DJ Set

6 sierpnia, piątek

 • Raidho & T.Etno, An on Bast,
 • Brodka DJ SET
 • Siasia

7 sierpnia, sobota

 • Feeria
 • DJ Death Is Not The End
 • Awill

8 sierpnia, niedziela

 • Śląski Program Kosmiczny
 • Król DJ SET
 • Orion Orient

Kawiarnia Literacka

6 sierpnia, piątek

 • Gdzie Ci mężczyźni? Jakub Ćwiek i Marcel Woźniak
 • Kąkole, róże i rumianki Zośka Papużanka

7 sierpnia, sobota

 • Biografistki Sylwia Chwedorczuk i Zofia Turowska
  Matylda Damięcka

8 sierpnia, niedziela

 • Samotność końca świata Maciej Jakubowiak i Oliwia Kromer
 • Wykresy fal środkowej Wołgi Konstanty Usenko

 

Niech nie zwiedzie was nazwa, nie będzie to propozycja dla fanów muzyki country (choć jeden z wykonawców ma za sobą taki epizod…), bo usłyszycie bardzo różne dźwięki – od rapu przez elektronikę, indie rock i nową falę, po nadwiślańską tropicalię. Chodzi o przeniesienie unikalnej formuły OFF Clubu w piękne okoliczności przyrody. Na scenie wystąpią:

 

Mitch & Mitch con il loro Etereo Gruppo Stereofonico 

Mitch & Mitch – oraz muzycy zespołu w rozmaitych innych konfiguracjach – to historia OFF-a w pigułce. Po pierwsze jakaś reprezentacja grupy brała udział chyba we wszystkich edycjach festiwalu, zwykle budząc zachwyt, czasem siejąc popłoch, zwykle wywołując zamieszanie. To na OFFie po raz pierwszy zagrali ze Zbigniewem Wodeckim kultowy już program, utrwalony na albumie "1976: A Space Odyssey". Tym razem usłyszmy ich we wcieleniu o nazwie Mitch & Mitch con il loro Etereo Gruppo Stereofonico, który jest hołdem dla Ennio Morricone.

 

Artur Rojek

Dyrektor artystyczny festiwalu nie koncertuje w Dolinach Trzech Stawów na każdej edycji, tylko wtedy, kiedy ma dobry powód – takim była choćby incydentalna, odświętna reaktywacja Lenny'ego Valentino, czy jego narodziny jako artysty solowego. Tym razem chodzi o "Kundla". Drugi album Rojka ukazał się w przeddzień zarazy i doskonale oddaje nastrój tego czasu: chodzi o to, żeby tańczyć jakby nie było jutra. Bo rzeczywiście może nie być.

 

Król

Kolejny stały bywalec OFF Festivalu. Bywał u nas już z Kawałkiem Kulki i oczywiście z UL/KR, pojawił się też z Kobietą z Wydm, wreszcie rządził i dzielił jako Król. Dzisiaj panuje również na innych festiwalach, docenił go w końcu mainstream – bo przecież twórczość Błażeja to może trochę dziwne, ale świetne piosenki – jednak wszyscy wiemy, skąd jego ród. Po znakomitych płytach "Nieumiarkowania" i "Dziękuję" zgotujemy mu w Dolinie Trzech Stawów królewskie przyjęcie. 

 

Brodka

Monika nie przestaje nas zadziwiać. Po epizodzie amerykańskim, płycie "Clashes" nagranej z Noah Georgesonem, producentem Devendry Banharta, przyszedł czas na kolejny zwrot akcji. Nowy album Brodki, zatytułowany "Brut", powstał w Wielkiej Brytanii i łączy nowofalowe ponuractwo z taneczną rytmiką, popową chwytliwość z produkcyjnymi dziwactwami. Jak ten materiał sprawdzi się na żywo? To może być jedna z największych niespodzianek sezonu.

8 sierpnia, niedziela

 

Andrzej Smolik

Równe 20 lat temu Andrzej Smolik – klawiszowiec i producent znany z Wilków, współpracownik Roberta Gawlińskiego solo oraz Katarzyny Nosowskiej – wybił się na niepodległość albumem zatytułowanym po prostu "Smolik". To był materiał, który przedefiniował polski pop. Okazało się, że nie musi być głośny, wulgarny i prymitywny, by zachwycać tłumy, może uwodzić subtelnymi melodiami i kusić nowoczesnymi brzmieniami. Od tamtej pory Smolik nagrał wiele innych płyt, sam i w rozmaitych konfiguracjach, ale niezmiennie pozostaje żywym symbolem muzyki szlachetnej i chwytliwej zarazem. W Katowicach pojawi się, by razem z nami obchodzić jubileusz tego pierwszego, najważniejszego albumu.

 

Quebonafide

Raper z Ciechanowa, który w poszukiwaniu własnego artystycznego języka zwiedził cały świat, co udokumentował albumem "Egzotyka". W końcu ustatkował się i osiedlił na szczycie list sprzedaży. Był czas, że dzielił tę przestrzeń z kolegą (mowa oczywiście o projekcie Taconafide i płycie "Soma 0,5 mg"), ale równie dobrze radzi sobie samodzielnie. Choć jego ostatni album "Romantic Psycho" ukazał się w czasie zarazy, jest już diamentowy. I co ciekawe, jego zawartość dowodzi, że Quebo nie podąża za publicznością, ale ona za nim. 

 

Organizator informuje, że w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego i w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, zarówno Organizator jak i Uczestnicy biorący udział w OFF Country Club Katowice będą zobowiązani do stosowania się do obowiązująch przepisów, wytycznych lub zaleceń właściwych organów administracji rządowej. Informacje o warunkach uczestnictwa w OFF Country Club Katowice oraz aktualnie obowiązujących zasadach postępowania dostępne będą na stronie www.off-festival.pl. Informacje zostaną zamieszczone na stronie przed pierwszym koncertem OFF Country Club. Informacje te mogą ulegać zmianie. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi zasadami postępowania oraz warunkami uczestnictwa w Wydarzeniu a także z Regulaminem Wydarzenia.

 

Mecenasem OFF Country Club Katowice jest Cisowianka Perlage. Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn