shared.category-mega-menu.onTime

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie

Lekko Festiwal

Organizator: Good Taste Production

Lekko FestiwalO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW  Miętha, Lor, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa i Ars Latrans Orchestra dołączają do line-upu Lekko Festiwal!

 

Poczuj się lekko, spędź czas z rodziną i przyjaciółmi, oderwij się od zgiełku miasta i przenieś w świat najlepszej polskiej muzyki.  Artur Rojek, Bitamina, Brodka, The Dumplings, Jucho, Zalia, Luna, Miętha, Lor, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa i Ars Latrans to artyści, z którymi będzie się można spotkać 8 i 9 lipca podczas drugiej edycji Lekko Festiwal. Wydarzenie odbędzie się w Markach koło Warszawy, na terenie starej cegielni, gdzie obecnie mieści się wyjątkowo klimatyczna Cicha 23 Event Place.

Lekko Festiwal » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Markach

  • 8.07 – Artur Rojek, Bitamina, Jucho, Zalia, Miętha, Lor
  • 9.07 – Brodka, The Dumplings, Luna, Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Ars Latrans Orchestra

Lekko Festiwal bilety

REGULAR TICKETS dostępne od 28.04.2022 (od godz. 12:00) do 23.06.2022 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów:

  • Karnet dwudniowy: 269 PLN
  • Bilet jednodniowy: 179 PLN

FINAL CALL TICKETS dostępne od 23.06.2022 (od godz. 12:00) do wyczerpania puli biletów:

  • Karnet dwudniowy: 299 PLN
  • Bilet jednodniowy: 199 PLN

Dzieci do lat 6. (włącznie, ale za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka) mogą bezpłatnie uczestniczyć w imprezie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna, który posiada ważny bilet wstępu.

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

O festiwalu Lekko Festiwal

Lekko Festiwal to propozycja na spędzenie dwóch lipcowych dni w otoczeniu wszechobecnej natury, w niezobowiązujący sposób, w towarzystwie przyjaciół i rodziny. To festiwal, który sprzyja spotkaniom w przestrzeni, w której czas płynie wolniej, a cisze przerywają dźwięki relaksującej muzyki przeplatające się tanecznymi brzmieniami. To idealne wydarzenie dla osób ceniących obcowanie z muzyką w przyjaznym, wysublimowanym otoczeniu, pośród natury.

 

Odwiedź́ festiwal, w którym najważniejszą rolę odgrywa życie w zgodzie z naturą. Sielskie wieczory, kwitnące kwiaty, roztańczone motyle. Bez napięcia. Odważnie, ale bez brawury. Odpowiedzialnie, ale w duchu wolności. Łap ulotne melodie, śnij na jawie, zasmakuj beztroskich chwil i poczuj się̨ lekko! 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też