Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, IX edycja

Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, IX edycja

W dniach 13-17 lipca 2022 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się dziewiąta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn, najbardziej bezspinkowego wydarzenia w tej części galaktyki. Koncerty w magicznym Kazimierzu Dolnym zmiksowane z autorskimi przygodami jak Czas na P, Przekaźniki czy BDSM (Balonowo DJSki Set Muzyczny) to recepta na festiwal, który stawia na unikalną i intensywną atmosferę w zdrowej równowadze między powagą, a humorem. Kazimiernikejszyn bilety już w sprzedaży.

Kazimiernikejszyn 2022 » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Kazimierzu:

 

 

Daria Zawiałow Zalewski Mrozu Organek Ralph Kaminski Rat Kru T.Love Ania Rusowicz L.U.C. & Rebel Babel Shata QS Mery Spolsky Majka Jeżowska Band

Kazimiernikejszyn 2022 bilety

Karnety z polem namiotowym:

  • PrzeKarnet polowy (5 dni) 13-17.07.2022
  • Karnet Gruby polowy (4 dni) 14-17.07.2022 

Karnety:

  • PrzeKarnet (5 dni) 13-17.07.2022 
  • Karnet Gruby (4 dni) 14-17.07.2022 
  • Karnet kazimierski (3 dni) 5-17.07.2022

Bilety 1-dniowe

 

Dzieci do 10 roku życia - wchodzą za darmo

Dzieci między 11 a 15 rokiem życia - zniżka 50%

O festiwalu Kazimiernikejszyn

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu. Oprócz magii Kazimierza Dolnego oraz sytuacji w odpowiednim miejscu i czasie, wydarzenie daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych. Kazimiernikejszyn to także piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi.


Koncerty zorganizowane na łonie natury w tak zwanych Kamieniołomach, między górą, a niedaleką

Wisłą wpisują się z pełną mocą w geografię najciekawszych festiwali.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kazimiernikejszyn: wydarzenie bez spinki, IX edycja
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/