Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale 14. Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca bicie”

14. Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca bicie”

Organizator: Fundacja Serca Bicie

OpisArtyści

Opis

Wielkie święto polskiej piosenki, niesamowite emocje - to wszystko podczas Koncertu Galowego, który odbędzie się 9 maja o godz. 19.00 w Operze Nova w Bydgoszczy w ramach 14. edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy. Bilety już dostępne w sprzedaży! 

14. Festiwal Andrzeja Zauchy serca bicie w Bydgoszczy

Tego wieczoru usłyszą Państwo znane i lubiane utwory z repertuaru A. Zauchy w wykonaniu: Ewy Bem, Kayah, Mietka Szcześniaka, Piotra Cugowskiego, Ewy Abart, Dodo Jaszczyńskiej i Pawła Wolsztyńskiego.

 

Na scenie pojawią się również młodzi, uzdolnieni wokaliści z ciekawymi interpretacjami utworów patrona naszego Festiwalu. Wszyscy artyści wystąpią z towarzyszeniem bandu pod kierunkiem Pawła Tomaszewskiego. Koncert Galowy poprowadzi dziennikarz muzyczny Artur Orzech.

Dodatkowo wśród gwiazd Festiwalu pojawi się wyjątkowa artystka, zwyciężczyni 61. Konkursu Piosenki Eurowizji 2016, pochodząca z Ukrainy, Jamala.

 

Nie zwlekaj, kup bilet! Serdecznie zaprasza Fundacja „Serca Bicie”

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn