Ethno Jazz Festival

Ethno Jazz Festival

BILETY

Bilety na Jazz Ethno Festival we Wrocławiu dostępne w sprzedaży! Zapraszamy na cykl wyjątkowych koncertów - najlepsi artyści jazzowi i wykonawcy muzyki etnicznej wystąpią w stolicy Dolnego Śląska. 

 

Ethno Jazz Festival koncerty

 • 15.10 - FÁBIA REBORDÃO Wieczory Fado, Sala Gotycka w Starym Klasztorze
 • 18.10 - KURT ELLING, Impart
 • 22.10 - Muzyka Świata YEMEN BLUES, Sala Gotycka w Starym Klasztorze
 • 29.10 - YAT-KHA (Tuwa), Sala Gotycka w Starym Klasztorze 
 • 04.11 - AL DI MEOLA, Impart (Sala Teatralna)
 • 15.11 - RICHARD BONA "Heritage", Impart
 • 20.11 - HUUN-HUUR-TU, Sala Gotycka w Starym Klasztorze
 • 21.11 - MAYITO RIVERA & THE SONS OF CUBA (Kuba), Sala Gotycka w Starym Klasztorze
 • 22.11 - Muzyka Świata DIKANDA
 • 25.11 - Muzyka Świata SARAKINA BALKAN BAND & PEYO PEEV (Bułgaria), sala Gotycka w Starym Klasztorze
 • 27.11 - STANISŁAW SOYKA z zespołem, Impart
 • 29.11 - JOÃO DE SOUSANoce Fado w Starym Klasztorze 
 • 04.12 - JANUSZ RADEK z zespołem, Sala Gotycka w Starym Klasztorze
 • 18.01.2019 - FANFARE CIOCĂRLIA (Rumunia), Sala Gotycka w Starym Klasztorze
 • 23.01.2019 - Potańcówka z zespołem Janusz Prusinowski Kompania, Stary Klasztor

 

FÁBIA REBORDÃO - entuzjaści otwartego, nieskonwencjonalizowanego fado nie mają dziś wątpliwości: obok bogiń: Marizy i Any Moury to właśnie Fabia staje się najciekawszą, odważnie poszukującą artystką gatunku. Zakochała się w fado słuchając Amalii Rodrigues. Miała lat piętnaście. W Lizbonie, gdzie się urodziła nie sposób jednak nie chłonąć także innych luzofońskich brzmień. Fabia od zawsze wielbiła kabowerdyjską mornę, brazylijską bossę, bluesa. Te wpływy uczyniły jej muzykę szczególnie bogatą i barwną.

 

KURT ELLING 
Jeden z najwybitniejszych wokalistów jazzowych na świecie. Ten fenomenalny artysta był dziewięciokrotnie nominowany do nagrody Grammy, a w 2009 roku za płytę „Dedicated to You: Kurt Elling Sings the Music of Coltrane and Hartman” otrzymał nagrodę dla najlepszego jazzowego albumu wokalnego. Prestiżowa organizacja Jazz Journalists Association niemal co roku honoruje Ellinga tytułem najlepszego jazzowego wokalisty, ten zaszczyt spotkał go również w 2018. Koncert Kurta Ellinga w sali teatralnej Impartu będzie bez wątpienia wydarzeniem jesiennego sezonu muzycznego we Wrocławiu!

 

YAT-KHA Grupa muzyczna pochodząca z Republiki Tuwy. Zespół łączy tradycyjne melodie folklorystyczne zawierające tradycyjny, gardłowy śpiew z ciężkim, punkowym brzmieniem, ich muzyka jest mieszanką rocka i muzycznych tradycji ludów syberyjskich i środkowoazjatyckich.

  

AL DI MEOLA 
Jeden z najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów, przyjeżdża do Wrocławia na zaproszenia Ethno Jazz Festivalu promować swoją najnowszą płytę. Premierowy materiał z płyty "Opus" usłyszymy na żywo listopada w sali teatralnej Impartu przy ul. Mazowieckiej 17.

 

RICHARD BONA 
Jest stałym gościem Ethno Jazz Festivalu – w 2013 i 2016 roku dał we Wrocławiu genialne i długo wspominane koncerty. Bona swobodnie łączy odległe muzyczne światy, sięgając do jazzu, bossanovy, popu, afro-beatu, tradycyjnych afrykańskich songów i funku. 15 listopada w nowym muzycznym wcieleniu afrykański czarodziej znów oszołomi publiczność. Tego koncertu nie można przegapić! Afrykański Sting na zaproszenie Ethno Jazz Festival będzie promował swój ostatni album „Heritage”, który został nagrany we współpracy z Mandekan Cubano. Inspirowana wspólnym dziedzictwem, bogatym folklorem i tradycyjną muzyką Zachodniej Afryki i Kuby płyta to przykład perfekcyjnej muzycznej fuzji gatunków. 

 

SARAKINA BALKAN BAND & PEYO PEEV

PEYO PEEV jest jednym z najbardziej znanych gadułarzy w Bułgarii. Ukończył Akademię Muzyki i Tańca w Płowdiw, grał w światowej sławy show Riverdance, a obecnie jest solistą Bułgarskiej Narodowej Radiowej Orkiestry Muzyki Ludowej. Uczestniczy w różnych projektach z muzykami jak Theodosii Spassov, Petar Ralchev, Stoyan Yankulov, z którymi koncertował w Europie, Stanach Zjednoczonych czy Japonii.
Jego wirtuozeria, "zapierające dech w piersiach" jazzowe improwizacje, sprawiają że gadułka, instrument o niespotykanej barwie, ukazywany jest w nowym blasku. Peev jest również aranżerem i kompozytorem tworzącym nową bułgarską muzykę, przenoszącym tradycyjne pieśni w nową przestrzeń harmoniczno- dźwiękową.  Specjalnym gościem koncertu będzie Peyo Peev z Bułgarii, wirtuoz gry na gadułce

 

STANISŁAW SOYKA z zespołem 

Ethno Jazz Festival zaprasza na premierowy koncert z materiałem z najnowszej płyty Stanisława Soyki, która ukaże się jesienią tego roku. Stanisław Soyka z zespołem znakomitych muzyków jazzowych wystąpią przed wrocławską publicznością 27 listopada w sali teatralnej Impartu.

Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.
Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i… nie tylko.

 

MAYITO RIVERA & THE SONS OF CUBA (Kuba)

Mario „Mayito” Rivera, nazywany „Poetą Rumby”, to jeden z najważniejszych kubańskich wokalistów na świecie. Przez ponad 20 lat, ze swoim charakterystycznym głosem, był frontmanem światowej sławy kubańskiego zespołu Los Van Van, wraz z którym otrzymał najważniejszą dla każdego muzyka nagrodę Grammy. Wyjątkowy tembr głosu, charakterystyczne tremolo, prezentowane przez Mayito Riverę, zawsze brzmią pierwszorzędnie we wszystkich wykonywanych przez niego gatunkach tj. son, rumba, afro, salsa, bolero czy timba. 

Po opuszczeniu Los Van Van w 2011 roku, Mayito Rivera rozpoczął nową drogę z własnym zespołem „The Sons of Cuba”- sextetem młodych, wysokiej klasy muzyków z rodzinnego kraju, Kuby. Razem prezentują zaskakujący mix perfekcyjnych aranżacji, oraz oryginalnej mieszanki nowoczesnych i klasycznych rytmów zaczerpniętych z salsy, rumby, afro, timby a także z jazzu i funky. 

Mayito Rivera / wokal

Sergio Rodriguez / perkusja

Juan Alvarez / trąbka, wokal

Jarian Gutierrez / trąbka, wokal

Rafael Perez / pianino, wokal

Remis Lorenzo / bass, wokal

Lezcano Martinez / conga

 

HUUN-HUUR-TU

W 1992 roku Kaigal-ool Khovalyg, Alexander Bapa, Sayan Bapa, i Albert Kuvezin, postanowili założyć kwartet Kungurtuk, którego celem miała być prezentacja tradycyjnych pieśni i muzyki tuwińskiej. Jednak szybko się okazało, że muzycy wychodzili poza tradycje i często wprowadzali innowacje do starej muzyki. Wkrótce potem zmienili nazwę na Huun-Huur-Tu, w tej chwili najbardziej znany na świecie zespół z Tuwy. W 1993 roku muzycy z Tuwy (w tym członkowie Huun-Huur-Tuu) pojechali do Stanów Zjednoczonych i wzięli udział w nagraniach takich muzyków i zespołów jak: Frank Zappa, Ry Cooder, the Chieftains, czy Kronos Quartet. Od 1993 roku zespół intensywnie koncertuje na całym świecie, ma także na koncie 9 płyt CD i kilkanaście nagranych wraz z innymi wykonawcami. Jak sami mówią, czują potrzebę nie tylko sprawiania, że piękna muzyka trwa, ale czują potrzebę wprowadzania do niej witalnych i ciekawych pomysłów. 
Huun-Huur-Tuu występuje w składzie:
Kaigal-ool Khovalyg Vocals (Khöömei, Sygyt, Kargyraa),
Igyl Radik Tyulyush Vocals (Barbang-Nadyr), Byzaanchi, Khomuz (jew's harp)
Alexei Saryglar     Vocals (Sygyt), Tuyug (horse hooves), Tungur (shaman-drum), Igyl
Sayan Bapa Vocals (Kargyraa & Khöömei), Toschpulur, Guitar, Igyl 

  

Muzyka Świata DIKANDA

Dikanda to słowo, które w jednym z afrykańskich dialektów oznacza rodzinę i ono właśnie dokładnie oddaje ducha zespołu - żyją i pracują jak w małej rodzinie. Grupa Dikanda powstała w 1997 roku w Szczecinie. Miłość do muzyki tradycyjnej i ciężka praca pozwoliły im stworzyć własny styl i oryginalne brzmienie. W ich w całości akustycznym repertuarze słychać inspirację kulturą Orientu, folklorem bałkańskim – macedońskim i cygańskim. Cechą charakterystyczną stylu Dikandy jest tworzenie nowych słów i znaczeń w komponowanych przez siebie utworach.
Koncerty Dikandy to niepowtarzalna podróż po muzyce świata, żywiołowe spotkanie pełne energii, charyzmy, prawdziwych emocji, radości i wzruszenia zarówno dla publiczności jak i samego zespołu. Grali w azjatyckiej części Rosji, w Indiach i w większości krajów Europy. Brali udział w wielu festiwalach, m.in. : Montreux Jazz Festival, Sziget Festival (Budapest), Rudolstadt i Festiwal Opolski. Zyskali popularność i wielką sympatię publiczności w wielu krajach Europy.
Dikanda skład zespołu:
Ania Witczak - śpiew, akordeon
Kasia Dziubak - skrzypce, śpiew
Kasia Bogusz - śpiew
Daniel Kaczmarczyk - bębny
Piotr Rejdak - gitara
Grzegorz Kolbrecki - kontrabas

 

YEMEN BLUES

Założycielem Yemen Blues jest charyzmatyczny Ravid Kahalani, wschodząca gwiazda w Izraelu, Dorastał w tradycyjnej rodzinie jemeńskiej, ucząc się języka i tradycyjnych pieśni swoich przodków, swoje zainteresowania muzyczne rozszerzał o wpływ bluesa i soulu Zachodniej Afryki, z Sahary poprzez klasyczny śpiew operowy do afroamerykańskiego bluesa. Ravid połączył siły z Omerem Avitalem, znanym basistą i kompozytorem, a razem zebrali Yemen Blues, supergrupę, w skład której wchodzą najlepsi muzycy z Nowego Jorku, Izraela i Urugwaju.

Koncerty Yemen Blues są świętem afrykańskiej muzyki, czystego szczęścia i wzruszającego śpiewu jemeńskiego, to nowe doświadczenie muzyczne i odkrycie innowacyjnych dźwięków - z silnym przesłaniem. Yemen Blues stworzył muzykę, który wibruje jemeńską tradycją muzułmańską, chrześcijańską i żydowską, ze współczesnymi nakładkami rock & roll'a, jazzu i bluesa.

Yemen Blues jest "językiem, który można zrozumieć bez względu na to, skąd pochodzisz", Wokalista Ravid Kahalani mówi. "Ta muzyka to efekt mojego pochodzenia, moich fascynacji i wpływów, jak również spotkania z tą mieszanką niesamowitych muzyków."

 

JOÃO DE SOUSA - Noce Fado w Starym Klasztorze 

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Noce Fado w Starym Klasztorze, 29 listopada do Sali Gotyckiej! Gospodarzem będzie znany wrocławskiej publiczności João de Sousa! Noce Fado w Starym Klasztorze bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży!

29 listopada zapraszamy na premierę trzeciej płyty João de Sousa. W najnowszym albumie „Ideal” artysta odnalazł drogę do szczęśliwego mariażu portugalskiej melancholii z polskim sentymentalizmem, zachowując jednocześnie charakterystyczne dla siebie brzmienie – słodko-gorzki romantyzm w stylu vintage. Do nagrania materiału, wraz ze swoim zespołem polskich muzyków jazzowych, João zaprosił kwartet smyczkowy. Na krążku znalazło się kilkanaście piosenek autorskich śpiewanych w ojczystym języku artysty, z jednym polskim akcentem – aranżacją kompozycji Krzysztofa Komedy pt. „Była pogoda” (z filmu „Niewinni czarodzieje”). Trzeci album Portugalczyka wymyka się sztywnej klasyfikacji gatunków. Znajdziemy tu inspiracje muzyką Nicka Drake'a, Caetano Veloso, Toma Waitsa, Salvadora Sobrala czy trip-hopowego Portishead. João myślami wraca do klimatu lat 90.

João de Sousa koncert Wrocław muzycy wystąpią w składzie:

João de Sousa - wokal/gitara

Filip Miguła - instrumenty klawiszowe

Marcin Spera - bas

Sebastian Skrzypek – perkusja

 

KRZYSZTOF PEŁECH & ROBERT HORNA

Krzysztof Pełech & Robert Horna Duo to kombinacja oryginalnych aranżacji w stylu samby, bossa-nowy, tanga oraz improwizowanych smooth-jazzowych klimatów. To bogactwo pięknych melodii, harmonii i rytmu. W programie zespołu znajdują się między innymi znane kompozycje Pata Metheny’ego, Ralpha Townera, Keitha Jarretta, Astora Piazzolli, Stanleya Myersa, Isaaca Albeniza, Francisco Tarregi a także oryginalne aranżacje utworów Celso Machado i Azizy Mustafy Zadeh.

 

WOJCIECH POKRZEWIŃSKI 

26 września w nastrojowej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, gongi i bębny ocean drum zabrzmią w wersji akustycznej, bez dodatkowego nagłośnienia. Dostępne będą tradycyjne miejsca siedzące, ale można też ze sobą przynieść własne siedziska (karimaty, poduszki, pufy itp.), aby odbierać muzykę w najlepszych dla siebie warunkach.

Podczas koncertu Pokrzewiński zagra na gongach i ocean drumie kompozycje własne, improwizacje oparte na interakcji z publicznością. Spodziewajcie się muzyki spontanicznej, pierwotnej, głębokiej i naprawdę głośnej, choć nagłośnienie nie będzie używane. W chwilach ekstazy Wojtek może zacząć śpiewać...

 

JANUSZ RADEK

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takie jak „Kiedy U-kochanie”,”Dziękuję za miłość”, „Groszki i róże”, „Na moście w Avignone”, czy wreszcie „Dziwny jest ten świat” oraz „Domek bez adresu”. Dzięki muzycznej różnorodności programu, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.

 

FANFARE CIOCĂRLIA 

Jest to jedna z najważniejszych bałkańskich orkiestr dętych, główny rywal Boban Marković Orchestra w Balkan Brass Battle. Fanfare Ciocărlia to 12-osobowa orkiestra dęta pochodząca z położonej w północnej Rumunii wioski Zece Prăjini. Grupa zaczynała jako swobodne zgromadzenie muzyków grających okazjonalnie na weselach i chrzcinach. Za nazwę zespołu obrano Fanfare Ciocarlia: Fanfare jest to rumuńskie słowo pochodzenia francuskiego, które oznacza orkiestrę dętą, a Ciocarlia to po rumuńsku skowronek. W zakorzenionej w tradycji austriackich i tureckich orkiestr wojskowych Fanfare Ciocarlia znaleźć można takie instrumenty jak: trąbki, tuby barytonowe i tenorowe, klarnety, saksofony, bęben i perkusję. Teksty ich piosenek pisane są w języku rumuńskim oraz romskim. Styl ich muzyki wywodzi się głównie z rumuńskiej i romskiej ludowej muzyki tanecznej, lecz widoczne są także wpływy tureckie, bułgarskie, serbskie oraz macedońskie. Swoją popularność zawdzięczają szybkim energetycznym dźwiękom, skomplikowanym rytmom oraz prędkim solówkom na klarnetach, saksofonach i trąbkach, których tempo przekracza czasem 200 bitów na minutę.

 

JANUSZ PRUSINOWSKI KOMPANIA

Janusz Prusinowski Kompania (wcześniej Trio) to uczniowie i kontynuatorzy wiejskich muzykantów i śpiewaczek, mistrzów improwizowanych mazurków i oberków – Jana Lewandowskiego, Kazimierza Meto, Józefa Zarasia, Piotra i Jana Gaców, Stanisława Stępniaka, Marii Siwiec, Marii Pęzik i in. – a zarazem awangardowa formacja o charakterystycznym brzmieniu. Muzykę dopełniają tańcem, trasy koncertowe łączą z  prowadzeniem warsztatów, znajomość dawnego muzykanckiego rzemiosła ze współczesną wrażliwością.
Na repertuar Kompanii składają się tańce i pieśni z Polski Centralnej,  przede wszystkim mazurki – śpiewane, improwizowane, zawirowane, szalone. Gdzie tkwi źródło ich wielowarstwowej polirytmii, swobodnej i naturalnej, a zarazem perfekcyjnie precyzyjnej? Skąd pochodzą niezwykłe, czasem egzotyczne melodie, podważające ograniczenia stroju temperowanego? Jaki przekaz zawiera się w dawnych przyśpiewkach i pieśniach? Jakie są relacje mazurków z muzyką innych kultur? Konsekwentne podążanie za tymi pytaniami wytycza ścieżkę rozwoju Kompanii.
Istotnym dopełnieniem wiejskiego muzykowania jest taniec. Taniec czyni muzykę widzialną, dotykalną, zrozumiałą i dostępną.

Z radością i satysfakcją można powiedzieć, że spora część młodych adeptów polskiej muzyki tradycyjnej rozpoczęła swoją przygodę ze skrzypcami, bębenkiem lub tańcem zainspirowana pracą Kompanii Janusza Prusinowskiego.

Skład zespołu:
Janusz Prusinowski – skrzypce, śpiew, cymbały, harmonia polska
Piotr Piszczatowski – baraban, bębenek
Michał Żak – flety drewniane, szałamaja, klarnet
Szczepan Pospieszalski – trąbka, basy

 

Ethno Jazz Festival bilety na koncerty dostępne na eBilet.pl - zapraszamy! Najlepsze Imprezy we Wrocławu!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ethno Jazz Festival
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Ethno Jazz Festival BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Wrocław
18.10
czwartek, 19:30
IMPART
Ethno Jazz Festival - KURT ELLING
sprawdzanie dostępności
  od 100 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
22.10
poniedziałek, 20:00
Stary Klasztor
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata YEMEN BLUES
sprawdzanie dostępności
  od 30 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
28.10
niedziela, 20:00
Stary Klasztor
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata YAT-KHA (Tuwa)
sprawdzanie dostępności
  od 70 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
04.11
niedziela, 19:00
IMPART
Ethno Jazz Festival AL DI MEOLA "Opus"
sprawdzanie dostępności
  od 65 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
15.11
czwartek, 19:00
IMPART
Ethno Jazz Festival RICHARD BONA „Heritage”
sprawdzanie dostępności
  od 90 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
20.11
wtorek, 20:00
Stary Klasztor
Ethno Jazz Festival HUUN-HUUR-TU
sprawdzanie dostępności
  od 65 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
21.11
środa, 20:00
Stary Klasztor
Ethno Jazz Festival MAYITO RIVERA & THE SONS OF CUBA (KUBA)
sprawdzanie dostępności
  od 65 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
22.11
czwartek, 20:00
Stary Klasztor
Ethno Jazz Festival Muzyka Świata DIKANDA
sprawdzanie dostępności
  od 35 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
25.11
niedziela, 17:00
Stary Klasztor
SARAKINA BALKAN BAND & PEYO PEEV (Bułgaria)
sprawdzanie dostępności
  od 35 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
27.11
wtorek, 19:00
IMPART
Ethno Jazz Festival STANISŁAW SOYKA z zespołem
sprawdzanie dostępności
  od 80 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
29.11
czwartek, 20:00
Stary Klasztor
Noce Fado w Starym Klasztorze JOÃO DE SOUSA
sprawdzanie dostępności
  od 30 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
04.12
wtorek, 20:00
Stary Klasztor
JANUSZ RADEK z zespołem
sprawdzanie dostępności
  od 50 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
18.01.2019
piątek, 20:00
Stary Klasztor
FANFARE CIOCĂRLIA (Rumunia)
sprawdzanie dostępności
  od 45 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
23.01.2019
środa, 20:00
Stary Klasztor
Potańcówka w Starym Klasztorze JANUSZ PRUSINOWSKI KOMPANIA
sprawdzanie dostępności
  od 25 PLN
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Używamy plików Cookies, aby zapewnić naszym Użytkownikom wygodne korzystanie z naszej strony internetowej oraz aby stale poprawiać jej jakość. Umożliwiamy również instalowanie Cookies przez naszych partnerów biznesowych w ich celach marketingowych. Poprzez odpowiednie ustawienia swojej przeglądarki Użytkownik wyraża zgodę na stosowanie określonych Cookies przez nas lub przez naszych partnerów. Użytkownik może w każdej chwili zmienić ustawienia przeglądarki, dostosowując je do swoich oczekiwań. Zmiana ustawień i cofnięcie zgód na stosowanie Cookies nie wpływa jednak na zgodność z prawem ich stosowania przed dokonaniem zmiany. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności dostępnej na stronie https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/