Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW Gwiazdy, które wystąpią na festiwalu to: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Igo, Karaś/Rogucki i Natalia Przybysz. Informacje o kolejnych artystach wkrótce!

 

Topowi artyści, wspaniałe koncerty w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami - czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Łazienkach Królewskich w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 1. 

Artyści i program na Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition w Warszawie

W tym roku zobaczymy Co Jest Grane Festival w nowej odsłonie, jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie także znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw” znajdzie się w mocy i rękach wyjątkowych artystek.

 

Po dwuletniej pandemicznej przerwie festiwal Co Jest Grane wraca w wersji dostosowanej do tego, co dzieje się aktualnie w polskim popie, czyli wersji Women’s Voices. Kobiety narzucają ton tego, co jest obecnie grane i festiwal chce to pokazać. Kobiety nadadzą ton całej imprezie, zaproszą też męską część lineupu oraz dodatkowych gości. To wszystko w wyjątkowo piknikowej i relaksującej atmosferze w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich – mówią organizatorzy - Ania Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów/przedstawiciele Agory SA.

 

Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, świetne jedzenie z różnych stron świata, a także niezliczone atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo, w festiwalowej strefie spotkań pod hasłem „BE BRAVE” porozmawiamy z artystkami i artystami min. o odwadze i byciu sobą. Wszystko to zapowiada najbardziej familijny czerwcowy festiwal  w Warszawie. I jeszcze jedno ale jakże ważne „ale” - Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition ma nadzieję stać się fantastycznym sposobem na relaks, i miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody Łazienek Królewskich  dla wszystkich, którzy długi weekend spędzą w stolicy.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/