Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition
Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition

Topowi artyści, wspaniałe koncerty w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami - czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Łazienkach Królewskich w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 1. 

Co Jest Grane Festival Bilety

Dzieci do 5 lat wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Dzieci w wieku 6 do 12 lat płacą połowę ceny. Pozostali mogą kupić bilety jednodniowe (130 zł) lub karnety (199 zł).

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Warszawie

Festiwalowe bramy otworzą się o godzinie 16.00. 

 

Piątek, 17 czerwca

  • 17.00-18.00 NATALIA PRZYBYSZ
  • 18.30-19.30 KARAŚ/ROGUCKI
  • 20.00-21.00 DARIA ZAWIAŁOW
  • 21.30-22.30 KRZYSZTOF ZALEWSKI
  • 23.00-24.00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie: Paulina Przybysz, Ania Karwan, Margaret, Natalia Przybysz, Julia Pietrucha

Sobota, 18 czerwca

  • 17.00-18.00 SORRY BOYS
  • 18.30-19.30 IGO
  • 20.00-21.00 MARIA PESZEK
  • 21.30-22.30 BRODKA
  • 23.00-24.00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie: Paulina Przybysz, Monika Borzym, Kasia Lins, Maria Peszek, Brodka

Artyści i program na Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition w Warszawie

W tym roku zobaczymy Co Jest Grane Festival w nowej odsłonie, jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie także znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw” znajdzie się w mocy i rękach wyjątkowych artystek.

 

Po dwuletniej pandemicznej przerwie festiwal Co Jest Grane wraca w wersji dostosowanej do tego, co dzieje się aktualnie w polskim popie, czyli wersji Women’s Voices. Kobiety narzucają ton tego, co jest obecnie grane i festiwal chce to pokazać. Kobiety nadadzą ton całej imprezie, zaproszą też męską część lineupu oraz dodatkowych gości. To wszystko w wyjątkowo piknikowej i relaksującej atmosferze w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich – mówią organizatorzy - Ania Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów/przedstawiciele Agory SA.

 

Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, świetne jedzenie z różnych stron świata, a także niezliczone atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo, w festiwalowej strefie spotkań pod hasłem „BE BRAVE” porozmawiamy z artystkami i artystami min. o odwadze i byciu sobą. Wszystko to zapowiada najbardziej familijny czerwcowy festiwal  w Warszawie. I jeszcze jedno ale jakże ważne „ale” - Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition ma nadzieję stać się fantastycznym sposobem na relaks, i miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody Łazienek Królewskich  dla wszystkich, którzy długi weekend spędzą w stolicy.

 

Co Jest Grane Festival odbędzie się 17 i 18 czerwca na terenie rekreacyjnym przy Łazienkach Królewskich (Myśliwiecka 1). 

 

Organizatorami Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition jest Agora S.A. i Wyborcza.pl. Patronat Honorowy nad festiwalem objął Prezydent M. St. Warszawy. Partnerem głównym festiwalu jest Answear.com, partnerem strategicznym Skoda a partnerem merytorycznym Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Festiwal sponsoruje Perła Browary Lubelskie. Partnerami festiwalu zostali Miasto Stołeczne Warszawa, Instax Fuji Film, Ambasada Szwajcarii, Pandora, Belvedere, Factory Annopol i Ursus, Herbapol, Enel-Med Stomatologia, ESTELL Medycyna i Stomatologia Estetyczna. Patroni medialni: Wysokie Obcasy, Rock Radio, Helios, SundanceTV, KMAG, HIRO, KAMPUS, Radio Nowy Świat, Rytmy.pl, CGM, Noizz.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/