Suwalski Ośrodek Kultury

Suwalski Ośrodek Kultury

Suwalski Ośrodek Kultury to nowoczesna forma interdyscyplinarnego centrum animacji społeczno-kulturalnej. Chcemy skupić się na animacji społeczno-kulturalnej pamiętając, że współczesny człowiek funkcjonuje nie tylko w kontekście miasta, regionu, czy kraju, ale także w kontekście Europy i świata. Taki kierunek animacji stanowi wielką szansę w budowaniu i kształtowaniu własnej tożsamości kulturowej społeczności lokalnych z jednoczesnym otwarciem się na inne kultury. Uwrażliwienie się na te wartości środowiska i regionu, które decydują o jego wrażliwości kulturowej, umacnianiu więzi z własną tradycją, kształtowaniu umiejętności współdziałania i zaangażowania w sprawy swojej małej ojczyzny, kształtowaniu potrzeby przynależności do danej kultury lokalnej. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Suwalski Ośrodek Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Jana Pawła II 5
16-400 Suwałki

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/