Klub Tenisowy Arka Gdynia
Klub Tenisowy Arka Gdynia

Klub Tenisowy Arka Gdynia

Historia Klubu Tenisowego Arka Gdynia zaczyna się od 1932 roku. Podczas wielu lat działalności ośrodek rozwinął się i dzisiaj stanowi nowoczesne centrum tenisowe, znane w całym kraju a także poza jego granicami. Miejsce znajduje się przy ulicy Juliana Ejsmonda w Gdyni.

O Klubie Tenisowym Arka Gdynia

Klub Tenisowy Arka Gdynia jest organizatorem wielu międzynarodowych turniejów w tym meczów rozgrywanych w ramach Pucharu Davisa czy zawodów seniorskich i juniorskich odbywających się pod auspicjami ITF.

 

Członkami Klubu Arka Gdynia jest ponad 120 dorosłych i  ponad 300 dzieci, które doskonalą swój forehand i backhand, setki graczy rekreacyjnych, kibice podczas turniejów i rodziny odwiedzające obiekt by zaznać kojącego spokoju w oazie ciszy znajdującej się w centrum 250-tysięcznego miasta.

 

Siłą obiektu jest wyjątkowo urokliwa lokalizacja, jednych z najpiękniejszych w Europie. Obiekt Klubu zawsze wywołuje zachwyt odwiedzających zarówno z Polski jaki o tych przyjeżdzających z innych krajów. Klub Tenisowy Arka Gdynia otacza rezerwat leśny oraz brzeg Morza Bałtyckiego. Naturalna i bogata zieleń parkowa stwarza wyjątkowo komfortowy klimat dla wypoczynku po trudach treningu.

 

Klub Tenisowy Arka Gdynia to również wspaniałe miejsce, aby się zrelaksować i przede wszystkim zagrać w tenisa. Jest ozdobą pięknego miasta i jego wizytówką.

 

Na terenie obiektu znajduje się przestronna i przytulna kawiarnia. Obiekt sportowy w Gdyni tętni życiem przez 7 dni w tygodniu i 12 miesięcy w roku, a wszystko to dzięki wspaniałym ludziom, którzy pomagają sprawnie prowadzić działalność obiektu.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Tenisowy Arka Gdynia
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Juliana Ejsmonda
81-001 Gdynia
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/