Barlinecki Ośrodek Kultury

Barlinecki Ośrodek Kultury

Barlinecki Ośrodek Kultury to instytucja samorządowa, która prowadzi działalność skupioną na tworzeniu, ochronie i upowszechnianiu szeroko pojętej kultury. Na terenie obiektu odbywają się różnorodne wydarzenia, m.in. koncerty, występy komediowe typu stand-up oraz seanse filmowe.

 

Warto również dodać, że Barlinecki Ośrodek Kultury udostępnia gościom pokoje noclegowe. W ofercie placówki dostępnych jest 10 kwater, przeznaczonych nawet dla 6 osób. Pomieszczenia wyposażone są w telewizory.

 

Gospodarze zapewniają gościom także dostęp do pełnego węzła sanitarnego w pokojach i holach. Na terenie placówki funkcjonuje również klimatyzowana jadalnia, która pomieści 70 osób.

 

Co ważne, pokoje Barlineckiego Ośrodka Kultury przystosowane są do osób niepełnosprawnych.

 

Barlinecki Ośrodek Kultury – wydarzenia zamknięte

Firmy i organizacje bardzo chętnie korzystają z oferty Barlineckiego Ośrodka Kultury. Wydarzenia i eventy zamknięte odbywają się najczęściej w sali konferencyjnej, która pomieści nawet do 80 osób. Pomieszczenie wyposażone jest m.in. w flipchart, ekran, automatycznie sterowane rolety okienne i łącze internetowe. Co więcej, gospodarze organizują również dla gości poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.

 

Czym wyróżnia się sala widowiskowa, którą dysponuje Barlinecki Ośrodek Kultury? Wydarzenia firmowe, takie jak szkolenia czy warsztaty, organizowane są także w przestronnym pomieszczeniu widowiskowo-projekcyjnym. Sala wyposażona jest w 363 miejsca siedzące, zaplecze socjalne i dwie garderoby. Goście mogą skorzystać także z ekranu kinowego, aparatury projekcyjnej oraz rzutnika multimedialnego.

 

Barlinecki Ośrodek Kultury – koncerty

Jakie imprezy muzyczne zorganizował w ostatnich miesiącach Barlinecki Ośrodek Kultury? Koncerty 2022, które spotkały się z dużym zainteresowaniem gości, to m.in. cykl eventów „Letnie wieczory muzyczne w Barlinku”. Podczas wydarzenia wystąpili śpiewacy i instrumentaliści, którzy zaprezentowali widowni zarówno nowe, jak i starsze hity muzyczne. Warto dodać, że bilety na barlineckie imprezy dostępne są do kupienia drogą online.

 

BOK to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jakie jeszcze eventy odbyły się w Barlineckim Domu Kultury? Koncert zespołu Vendre przyciągnął tłumy gości, zarówno młodych miłośników muzyki elektronicznej, jak i osoby starsze.

 

Barlinecki Ośrodek Kultury – bilety na seanse filmowe

Na terenie obiektu funkcjonuje również kino Panorama, które proponuje różnorodne pozycje filmowe – w repertuarze znajdują się zarówno bajki i animacje, jak i horrory oraz thrillery. Bilety na spektakle dostępne są również w formie ulgowej.

 

Październikowe propozycje kina to m.in. „King: mój przyjaciel Lew” – przygodowy film fabularny dla całej rodziny. Warto dodać, że podczas projekcji przeprowadzona zostanie zbiórka karmy dla bezdomnych kotów z okazji nadchodzącego Światowego Dnia Zwierząt.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Barlinecki Ośrodek Kultury?
    Obiekt położony jest w mieście Barlinek w północno-zachodniej części Polski. Na terenie placówki znajduje się parking samochodowy, który przystosowany jest również dla osób z niepełnosprawnościami.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Barlineckim Ośrodku Kultury?
    Stand-up’y i projekcje filmowe to tylko część z wydarzeń, które organizuje Barlinecki Ośrodek Kultury. Koncerty 2022 i imprezy muzyczne również cieszą się ogromnym zainteresowaniem gości. W ostatnich miesiącach widownia miała okazję zobaczyć m.in. występy zespołów tanecznych.

  • Kiedy został utworzony Barlinecki Ośrodek Kultury?
    Obiekt został wpisany do Rejestru Instytucji Kultury Gminy Barlinek w 1994 roku. W strukturze placówki działa dodatkowo Muzeum Regionalne, Biblioteka Publiczna oraz Dom Kultury „Panorama”.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Barlinecki Ośrodek Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Podwale 9
74-320 Barlinek

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/