Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Widowiska Inne Sasha Velour - The Big Reveal Live Show

Sasha Velour - The Big Reveal Live Show

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

Sasha Velour - The Big Reveal Live ShowO wydarzeniu

O wydarzeniu

Sasha Velour w Zabrzu! Uznana przez krytyków drag queen, artystka wizualna, mówczyni, ilustratorka oraz świeżo upieczona autorka, Sasha Velour, wystąpi 29 marca 2024 w Domu Muzyki i Tańca, promując swoją debiutancką książkę "The Big Reveal: An Illustrated Manifesto of Drag". bilety już w sprzedaży.

Sasha Velour - The Big Reveal Live Show

Książka "The Big Reveal: An Illustrated Manifesto of Drag", określana jako "urzekająca", starannie łączy wspomnienia, historię i teorię, tworząc żywy portret artysty i sztuki. Przez całą książkę Velour objaśnia drag jako wyjątkową formę ekspresji o bogatej historii i duchu rewolucji, przypominając sobie własną podróż i odkrywając historię queerowego życia na całym świecie, dzięki któremu to wszystko stało się możliwe. Książka, napisana w całości przez Velour, podkreśla zarówno jej intelekt, jak i wyobraźnię, prezentując zdjęcia i jej własne oryginalne grafiki przeplatane wnikliwą teorią krytyczną, fascynującą historią LGBTQ+, osobistymi wspomnieniami oraz wciągającym humorem.

"The Big Reveal Live Show!" zaprezentuje zaangażowany wieczór dragu, opowieści i sztuki na żywo, zawierający ikoniczne nowe występy samej Velour oraz sesje podpisywania książek po spektaklu. W tym roku spektakl odbył trasę po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ciesząc się entuzjastycznymi wyprzedanymi salami.

Na temat nadchodzącej trasy po Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej Velour mówi: "Uwielbiam występować w UE i Wielkiej Brytanii, nie mogę się doczekać, aby zaprezentować ten spektakl. Mamy wiele nowych elementów, z których jestem dumna, i nie mogę się doczekać, aby pokazać publiczności w Europie jeszcze więcej mnie i mojego dragu!"

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też