Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock Tides From Nebula + Yantra + Wishlake

Tides From Nebula + Yantra + Wishlake

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

Tides From Nebula + Yantra + WishlakeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncerty Tides From Nebula + Yantra + Wishlake! Zapraszamy do Krakowa, Przecławia oraz Warszawy. Tides From Nebula +  Yantra + Wishlake bilety już w sprzedaży.

Tides From Nebula + Yantra + Wishlake koncerty

Tides From Nebula

Od 2008 roku historie dźwiękami pochodzącymi ze światów rocka, prog rocka i post rocka pisze warszawska Tides From Nebula. Przez lata za pisanie i odgrywanie tych historii odpowiadali Adam Waleszyński (gitara), Maciej Karbowski (gitara, instrumenty klawiszowe), Przemek Węgłowski (gitara basowa) i Tomasz Stołowski (perkusja). Od 2019 roku w kapeli nie ma Adama i funkcjonuje ona jako trio. Jeśli podczas słuchania muzyki TFN myślicie o kosmicznych bezkresach albo pięknych pejzażach z morzami i oceanami w tle, skojarzenia te są jak najbardziej na miejscu, bo muzyków warszawskiej kapeli to między innymi interesuje. Zespół miał okazję koncertować za granicą, a w Polsce pracować z samym Zbigniewem Preisnerem, który produkował drugi album "Earthshine". Wydana w 2019 roku płyta "From Voodoo To Zen" spodobała się bardzo, a na liście OLIS dotarła aż do miejsca trzeciego. Jak widać, dźwiękowym film tworzony przez Tides From Nebula ma wciąż pokaźną widownię.

Wishlake

Jednoosobowy projekt stworzony przez producenta, wokalistę, kompozytora, a także pianistę w nagradzanym trójmieskim zespole Quantum Trio. Jego koncerty to mieszanka wrażliwości, brzmienia fortepianu, elektronicznych beatów i przenikającego wokalu. Grał m.in. na Open'er Festival, Spring Break, Co Jest Grane.

Yantra

Zespół powstał w 2019 roku. W skład czteroosobowej grupy wchodzi: Maria Wawreniuk, Bartłomiej Dulewicz, Mateusz Urbaniak, Michał Wysocki. Pod koniec zeszłego roku powstała ich debiutancka EP-ka, czyli "On becoming a human". Tworzą muzykę kojarzącą się z obrazem zniekształconym przez wodne odbicie, bądź ze snami.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też