Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Metal Beast In Black + Gloryhammer + Brothers Of Metal

Beast In Black + Gloryhammer + Brothers Of Metal

24.01.2024 Kraków

Organizator: Knock Out Productions

Beast In Black + Gloryhammer + Brothers Of MetalBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Beast In Black + Gloryhammer + Brothers Of Metal
środa
24.01.2024
18:45

Beast In Black + Gloryhammer + Brothers Of Metal

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Beast in Black (“Dark Connection” ukazało się w 2021 roku) łączy wątki miłosno-życiowe z klasycznymi riffami, Gloryhammer dopiero co wydali “Return to the Kingdom of Fire” i kochają sci-fi, a supportujące je Brothers of Metal (“Emblas Saga” z 2020 r.) skupia się na mitologii nordyckiej. Występ odbędzie się 24 stycznia w Krakowie.

Beast In Black informacje

Beast in Black nie boją się niczego – ani maksymalnie podniosłych riffów czy melodii z klasycznie powermetalowego sztafażu, ani własnych uczuć. W ich tekstach znajdziecie mnóstwo historii miłosnych, często podpartych ogromnym heroizmem, które książkowo współgrają z prezentowaną muzyką. Bo tutaj, mimo ckliwej tematyki, nie ma miejsca na ciągłe brodzenie w balladowych tematach. Jak już Finowie odpalą protokół pt. “kult heavy metalu”, to gnają przed siebie, a końca gonitwy nie widać. Judas Priest, Accept, WASP – jeśli inspirujesz się takimi składami i w dodatku przekuwasz to na coś swojego, już wygrywasz. A Beast in Black wygrywają bez przerwy.

Gloryhammer

Gloryhammer właściwie bez pytania pakują słuchacza do statku kosmicznego i wrzucają go w swój zawirowany świat czasoprzestrzeni. Brzmi chaotycznie? Bez obaw, ta jaskrawość i szybkie zmiany wydarzeń są w pełni kontrolowane. Łatwo się z nimi oswoić, a jeszcze łatwiej zakochać. Bo dlaczego mielibyście nie pokochać historii o intergalaktycznych młotach, walkach ze zmutowanymi wrogami i niezliczonych kosmicznych przygodach? Dodajcie do tego tak wyreżyserowane koncerty, na których poczujecie się, jak na najlepszym filmie sci-fi w kinie, i mamy komplet. Oni nie zawodzą. 

Brothers Of Metal

Są ze Skandynawii i kochają metal tak bardzo, że właściwie przekazali to już w swojej nazwie – nie da się lepiej. Brothers of Metal grają heavy/power metal zgodny ze standardami wytyczonymi przez legendy, a więc szybko, skocznie, nośnie i melodyjnie. To podobna szkoła, jak w wypadku ich krajanów z Hammerfall czy nawet Sabaton, a więc precyzja i jednocześnie dobra zabawa gwarantowane.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też