Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy

THE VACCINES

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

THE VACCINESO wydarzeniu

O wydarzeniu

Uwaga: następuje zmiana miejsca koncertu The Vaccines w Warszawie! Koncert odbędzie się w klubie NIEBO przy ulicy Nowy Świat 21. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.

 

“Czego oczekiwaliście od The Vaccines?” pytał w tytule swojego debiutanckiego albumu brytyjski zespół. Ci, którzy w ostatnich latach domagali się powrotu grupy do Polski w końcu mogą mieć powody do radości - załoga pod dowództwem Justina Haywarda-Younga wystąpi 23 stycznia w Warszawie, a wraz z nimi zobaczymy australijską grupę Teen Jesus & the Jean Teasers! 

O zespole The Vaccines 

The Vaccines to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów gitarowych ostatniej dekady. Każdy z jego albumów znajdował swoje miejsce w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się płyt w UK, czego efektem były koncerty na światowych halach czy występy u boku The Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, Arctic Monkeys oraz Imagine Dragons. Ich dyskografię zamyka wydana w 2021 roku płyta “Back in Love City”, na której zespół połączył indie rocka z popowymi wpływami dowodząc, że muzyką potrafi się najzwyczajniej w świecie bawić i wychodzi mu to bardzo dobrze.  

O zespole Teen Jesus & the Jean Teasers

W europejską trasę The Vaccines zabierają ze sobą australijski Teen Jesus & the Jean Teasers. Mieszanka rocka z punkiem czy nawet bubblegum popem w wykonaniu tego damskiego kwartetu z roku na rok zyskuje coraz większe grono odbiorców, a ich debiutancki album “I Love You” ukaże się 6 października nakładem wytwórni Domestic La La. 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też