Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo

Sun Kil Moon

Organizator: Live Nation

Sun Kil MoonO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Sun Kil Moon w Krakowie. Mark Kozelek wraz z zespołem promować będzie najnowszy krążek „I Also Want To Die In New Orleans”! Sun Kil Moon bilety już dostępne.

O Sun Kil Moon

Projekt Sun Kil Moon narodził się w 2002 roku jako kontynuacja indie rockowej grupy Red House Painters, w którym karierę rozpoczynał Mark Kozelek. Muzyk i autor tekstów z Ohio na swoim koncie ma około 40 krążków, których większość wydał w swoim labelu Caldo Verde.

 

Muzyka Sun Kil Moon łączy w sobie długie i szczere formy poetyckie z minimalistycznymi aranżacjami, które z albumu na album zachwycają swym kunsztem.

Sun Kil Moon Benji

Kariera Marka Kozelka kolejny raz nabrała rozpędu wraz z wydaniem krążka Benji w 2014 roku. Benji został uznany najlepszym albumem roku przez FACT Magazine, a The Independent opisał album jako "jeden z najbardziej prawdziwych, najmądrzejszych albumów jakich przyjdzie ci słuchać."

Sun Kil Moon bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też