Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

PJ Harvey

Organizator: Alter Art

PJ HarveyO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

PJ Harvey na dwóch koncertach w Warszawie. Ikona alternatywy, która już w lipcu wyda swój 10 album "I Inside the Old Year Dying", wystąpi 24 i 25 października 2023 roku w klubie Palladium. Bilety na koncerty PJ Harvey już dostępne.

PJ Harvey bilety

Bilety na koncerty PJ Harvey są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Zmiana danych osobowych podanych na bilecie jest niemożliwa. Na wniosek Uczestnika Wydarzenia, uzasadniony zajściem należycie udokumentowanego wypadku losowego, Organizator może dokonać zmiany danych osobowych na Bilecie. Wniosek, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym Uczestnik Wydarzenia zobowiązany jest złożyć najpóźniej do godziny 23:59 dnia 22.10.2023 r. na adres poczty elektronicznej sklep@alterart.pl. Warunkiem dokonania przez Organizatora zmiany danych osobowych na Bilecie Imiennym jest uiszczenie przez Uczestnika Wydarzenia kwoty 50 zł na numer rachunku podany przez Organizatora. Ostateczna decyzja dotycząca rozpatrzenia wniosku należy do Organizatora. Odmowa pozytywnego rozpatrzenia wniosku powinna zawierać uzasadnienie.

 

Regulamin koncertów

PJ Harvey "I Inside the Old Year Dying"

Już w lipcu ukaże się "I Inside the Old Year Dying", dziesiąty album angielskiej artystki. Jak przyznaje PJ Harvey, początki nowego wydawnictwa sięgają aż 6 lat wstecz, gdy kończyła trasę koncertową poprzedniej płyty „The Hope Six Demolition Project”. „Byłam zagubiona i nie miałam pewności, gdzie chcę iść dalej. Tworzyć kolejne albumy i koncertować, czy może dokonać życiowej zmiany?”, mówi Harvey. Jak dodaje, wciąż powtarzający się cykl nagrywania i ruszania w trasę sprawił, że utraciła swój bliski kontakt z muzyką. „Ciężko mi opisać, jak bardzo miałam złamane serce. Do tej pory było to dla mnie wszystkim – sposobem na zrozumienie świata” – dodaje.

Do ponownej fascynacji muzyką pomogły jej wrócić dwa czynniki – spotkanie i szczera rozmowa ze słynnym filmowcem Stevem McQueenem oraz – po prostu – powrót do grania muzyki, nawet jeśli robiła to tylko dla siebie, w zaciszu własnego domu. „Próbując się uzdrowić, a nie mogę znaleźć na to lepszego słowa, siadałam przy fortepianie lub z gitarą i grałam piosenki moich ulubionych artystów. (…) W pewnym momencie zrozumiałam, że nadal to kocham. I to trzyma mnie przy życiu”. Ten proces doprowadził wkrótce do powstania nowego albumu, wypełnionego poczuciem ciągłych powrotów do nowych początków, który artystka określa mianem „miejsca odpoczynku i pocieszenia” w obliczu współczesnych czasów.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też