ORCHESTRAL ROCK

ORCHESTRAL ROCK

DZIEŃ KOBIET: drugi bilet tańszy o 50%! 

Aby kupić promocyjne bilety należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym bilet promocyjny. Wejście z biletem w pakiecie wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z biletu wchodziły do hali w tym samym momencie.

 

Już 5 i 6 marca na deskach Teatru Variété w Krakowie spotkają się najwybitniejsi muzycy rockowi i klasyczni. Jacek Królik (gitara), Krzysztof Cugowski (wokal – gościnnie), Aleksandra Łysiak (wokal), Wojciech Lemański (aranżacje) oraz Orkiestra Smyczkowa Primuz pod kierownictwem Łukasza Błaszczyka zaprezentują covery utworów Stinga, The Beatles, Led Zeppelin, King Crimson i Budki Suflera oraz oryginalne kompozycje Jacka Królika i jazzowe Lyle Maysa. Za stronę wizualną odpowiada zespół wybitnych grafików i scenografów: Damian oraz Eliasz Styrnowie. ORCHESTRAL ROCK bilety już w sprzedaży.

Jacek Królik

Jeden z najbardziej podziwianych polskich gitarzystów, wspierający swoim talentem i umiejętnościami największe nazwiska polskiej sceny muzycznej (m.in. Ciechowskiego, Steczkowską, Górniak, Turnaua). Jako muzyk sesyjny ma na koncie ponad 200 wydanych płyt, wśród których nie brakuje złotych, platynowych oraz tych nagrodzonych Fryderykami. Znany z fenomenalnej biegłości technicznej, ale i nieprzeciętnej muzykalności, Jacek Królik jest postacią uwielbianą przez fanów gitary i szanowaną przez całą branżę muzyczną.

Krzysztof Cugowski

Legenda polskiej sceny rockowej. Charakterystyczny głos przez lata był wizytówką Budki Suflera i należy do najlepiej rozpoznawalnych wokali w Polsce. Cugowski zasłużenie ma status gwiazdy – sceniczna charyzma i magnetyzujący głos zaskarbiły mu miłość fanów i zapewniły czołowe miejsce w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Największy sukces w karierze Cugowskiego odniosła płyta „Nic nie boli, tak jak życie”, której sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy.

Aleksandra Łysiak

Pianistka i wokalistka bluesowa, pedagog w łódzkiej Akademii Muzycznej. Jej elektryzujący głos zachwycił widzów „Idola”. Uczestniczka wielu festiwali, gromadząca na koncertach fanów nie tylko jej głosu, ale i urody. O randze artystki świadczy choćby umieszczenie jej nagrania w Antologii Polskiego Bluesa.

Wojciech Lemański

Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, muzyk i aranżer. Napisał ścieżkę dźwiękową między innymi do filmów „Edi”, „Mój rower”, „Jak się pozbyć cellulitu” czy serialu „Trzeci oficer”. W projekcie Orchestral R.O.C.K. udowodnił, że można połączyć kilka gatunków muzycznych w jedno spójne dzieło o wybitnych walorach artystycznych i zgromadzić na jednym koncercie zagorzałych fanów rocka, jazzu i muzyki klasycznej. W nowatorski sposób zestawił brzmienie orkiestry smyczkowej i rockowej gitary.

Orkiestra Smyczkowa Primuz

W jej skład wchodzą najbardziej utalentowani studenci i absolwenci łódzkiej Akademii Muzycznej pod kierownictwem Łukasza Błaszczyka, znana jest z niestandardowego podejścia do instrumentów i niebanalnej umiejętności nadawania klasycznej formy rockowym i jazzowym treściom. Zespół zdobył Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Orkiestr Smyczkowych. Primuz koncertuje z wybitnymi artystami, m.in. Kevinem Kennerem, Krzesimirem Dębskim, Adamem Makowiczem.

Łukasz Błaszczyk

Zdobywca wielu nagród na polskich i międzynarodowych konkursach skrzypcowych i kameralnych. Laureat Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego w Poznaniu, Konkursu Europejskiej Unii Radiowej w Lublanie i innych. Uwielbiany przez studentów profesor łódzkiej Akademii Muzycznej. Aktywny zarówno na polu artystycznym, jak i pedagogicznym. Może poszczycić się wychowankami Akademii, zbierającymi liczne konkursowe laury. Liderką i koncertmistrzem orkiestry Primuz jest Sławomira Wilga – jedna z najwybitniejszych polskich skrzypaczek młodego pokolenia, laureatka najważniejszych krajowych i międzynarodowych konkursów skrzypcowych, w tym I Międzynarodowego Konkursu im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Damian Styrna

Scenograf, grafik, autor wizualnych opraw do licznych koncertów, spektakli teatralnych i produkcji telewizyjnych. Od lat współpracujący z najważniejszymi polskimi scenami teatralnymi i muzycznymi. Laureat wielu prestiżowych nagród. Doceniony nominacjami do nagrody Fryderyka i na prestiżowym Yach Film Festiwal jako twórca teledysków (m.in. do piosenek grupy Raz Dwa Trzy, Brathanki). 

Orchestral R.O.C.K.

To wirtuozeria Jacka Królika, artyzm Wojciecha Lemańskiego, perfekcjonizm Orkiestry SmyczkowejPrimuz pod batutą Łukasza Błaszczyka oraz charyzma Krzysztofa Cugowskiego. Te nazwiska zapewniają już nie koncert, lecz wybitne widowisko muzyczne w oprawie wizualnej Damiana oraz Eliasza Styrnów, które przyciągnie miłośników muzyki: od pasjonatów rocka progresywnego przez fanów jazzu, popu do wielbicieli klasycznych brzmień smyczkowych. Orchestral R.O.C.K. – smyczki dobrze rockują! Zaskoczy, zadziwi, złapie za serce? Warto się o tym przekonać!

 

Organizatorem koncertów jest agencja artystyczna All Muses Sp. z o.o. 
Sponsorzy: marka Okocim, Hotel Swing Sp. z o.o., Park Wodny w Krakowie S.A., Super Krak S.A. 
Partnerzy: Enoteka Pergamin Sp. z o.o., Ticketmaster Poland Sp. z o.o. 
Patroni medialni: Interia, TVP3 Kraków, Radio Kraków, „Gazeta Krakowska”, Muzykoholicy.com, „TopGuitar”, „Magazyn Gitarzysta”.

 

Orchestral Rock Kraków

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ORCHESTRAL ROCK
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/