"Noc w Seattle" w Starym Klasztorze THE BEST OF GRUNGE

"Noc w Seattle" w Starym Klasztorze THE BEST OF GRUNGE

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę „Nocy w Seattle” 16 listopada do klubu Stary Klasztor we Wrocławiu! Noc w Seattle bilety już w sprzedaży!

Usłyszymy najbardziej znane numery mistrzów grunge - będzie Nirvana, Soundgarden, Alice in Chains, Temple of the Dog, Pearl Jam...Jednym słowem - THE BEST OF GRUNGE!

Noc w Seattle koncert

Smells Like Teen SpiritCome As You AreFell On Black DaysNutshellCall Me A DogBlackWouldState Of Love And Trust i inne hity zaśpiewają: 

NATALIA JUSZCZYSZYN i ADAM SYPUŁA a towarzyszyć im będzie zespół w składzie: 
MAREK "STINGU" POPÓW – gitara 
TOMEK DURA – gitara 
ANDRZEJ STAGRACZYŃSKI - gitara basowa 
JAREK KORZONEK – perkusja

Noc w Seattle Wrocław 2018 bilety dostępne na eBilet!

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

"Noc w Seattle" w Starym Klasztorze THE BEST OF GRUNGE
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/