Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa
Home Koncerty Rock Krakbrones night - Rock in Spanish experience

Krakbrones night - Rock in Spanish experience

23.03.2024 Kraków

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Krakbrones night - Rock in Spanish experienceBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Krakbrones night - Rock in Spanish experience + afterparty
sobota
23.03.2024
20:00

Krakbrones night - Rock in Spanish experience + afterparty

Kraków, Klub Gwarek

O wydarzeniu

Utwory legendarnych, latin rockowych bandów ponownie w Klubie Gwarek za sprawą grupy Krakbrones! Dodatkowo po koncercie zapraszamy na specjalne afterparty w wyjątkowym, Gwarkowym klimacie. Bilety na Krakbrones night już w sprzedaży.

Krakbrones informacje

Krakbrones to latin rockowy coverband z Krakowa. Grają utwory legend południowoamerykańskiego rocka, takich jak Soda Stereo, Molotov, Maná, Cafe Tacvba czy Los Prisioneros. W ich repertuarze nie brakuje też bardziej znanych w Europie utworów pokroju “Corazón Espinado”. W skład naszego zespołu wchodzi dwóch muzyków z Wenezueli i dwóch Polaków.

Dla latynosów muzyka, którą prezentują to przedmiot kultu, a dla tysięcy imigrantów w Polsce - koncert Krakbrones jest jedyną okazją na spotkanie ze swoją ukochaną muzyką. Wszyscy z członków są doświadczonymi muzykami z niejedną historią na koncie i dobrym warsztatem. Grają mocno, rockowo, z latynoskim duchem. Mają za sobą wiele koncertów w Polsce.

Tradycyjnie, po koncercie Krakbrones, gwarantujemy after party! Najlepsze drinki, cuba libre, piwo, w tym również rzemieślniczy Browar Górniczo-Hutniczy - czegokolwiek zapragniesz z muzyką do samego końca!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też