Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Rock IRA - 35 lat na bis 

IRA - 35 lat na bis 

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

IRA - 35 lat na bis O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Legendarny polski zespół rockowy IRA kontynuuje obchody swojego 35-lecia na scenie! Autorzy takich przebojów jak “Mój dom”, “Bierz mnie” czy “Parę Chwil” już 23 marca wystąpią w poznańskim klubie B17. Supportem będzie Gadowska z Gachami. IRA bilety na koncert 35 lat na bis już dostępne. 

IRA informacje

IRA to założona w 1987 roku legenda polskiego rocka. Zespół z Radomia szturmem wdarł się do grona jednych z najważniejszych wykonawców gatunku w pierwszej połowie lat 90. za sprawą takich albumów jak “Mój dom”, “1993 rok” czy koncertowej “Live”. Grupa, której utwory już od 35 lat regularnie plasują się na listach przebojów w swojej karierze wydała 12 krążków, a jej dyskografię zamyka “Jutro” z 2021. Po sukcesie trasy “Ira - 35 lecie” formacja zamierza kontynuować obchody jubileuszu z fanami i już 23 marca powróci do Poznania, gdzie podczas koncertu w klubie B17 zapewni publiczności wieczór pełen hitów, energicznych riffów i sentymentów. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też