Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

THERAPY?

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

THERAPY?O wydarzeniu

O wydarzeniu

Kultowa formacja z Irlandii Północnej - Therapy? wystąpi 14 listopada na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się w warszawskim klubie Proxima! W roli supportu zobaczymy norweską grupę Bokassa. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Informacje o Therapy?

Założone w 1989 roku Therapy? już od ponad 3 dekad wytycza swoją własną ścieżkę - zaczynając od noise rockowych mini albumów "Babyteeth" oraz "Pleasure Death", przez chyba najbliżej definiujące kierunek muzyczny tria, wydane w połowie lat 90. "Troublegum" oraz "Infernal Love", na kultowym statusie w nowym tysiącleciu kończąc. Budowany na różnorodnych wzorcach i niepohamowanej żądzy posuwania się do przodu zespół szybko zyskał reputację niesamowicie zaangażowanego, czym skupił swoją uwagę wytwórni A&M w 1992 roku, a w czasie współpracy z jednym z majorsów wiele singli Therapy?, w tym m.in. "Teethgrinder", "Screamager", "Nowhere" czy "Stories", znalazło się w notowaniu UK Top 40. W ramach współpracy z brytyjskim dziennikarzem muzycznym Simonem Youngiem w 2020 ukazała się biografia zespołu "So Much For The 30 Year Plan", a już w maju światło dzienne ujrzy najnowszy, już 16 w dorobku album grupy - "Hard Cold Fire".

 

Jako support na  koncercie zobaczymy norweski zespół Bokassa, który łączy stoner rock/metal z przebojowym punkiem, którą to mieszankę członkowie opisują jako "stoner punk". Formacja występowała na największych festiwalach w Europie (Wacken, Download, Hellfest), supportowała takie nazwy jak Mastodon, Judas Priest oraz Metallikę na jej stadionowej trasie po Europie i Wielkiej Brytanii. W 2021 roku Norwegowie wydali swój trzeci album "Molotov Rocktail", który zawędrował na 18. pozycję najlepiej sprzedających się albumów w ich kraju. Skoro sam Lars Ulrich opisał ich jako "insanely fucking cool", to wiecie, że do Proximy nie należy się spóźnić.

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też