Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Messa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

MessaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Autorzy jednego z najciekawszych albumów doom metalowych zeszłego roku - Messa, wystąpią 19 maja we wrocławskim Starym Klasztorze! Messa bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży.

Messa informacje

Messa powstała w 2014 roku, a mocno zróżnicowany muzyczny background każdego z członków stanowi niewątpliwie o jej sile. Na brzmienie zespołu składają się bowiem inspiracje takimi gatunkami jak black metal, rock progresywny, punk, dark ambient, jazz, blues oraz doom, a wszystko to wymieszane w muzycznym kotle grupa definiuje jako “scarlet doom”. Pomimo szerokiego wachlarza wpływów muzycy nie przestają eksperymentować, czego dowodem jest wydany w zeszłym roku album “Close”. Materiał, na którym Messa wychodzi poza ramy gatunkowe i czerpie m.in. z muzyki arabskiej i flamenco wprowadził zespół na najwyższy poziom, a płyt wypełnionych podobną wrażliwością i w zbliżony sposób grających na emocjach znaleźć dzisiaj jest bardzo ciężko. Spotkanie z tymi dźwiękami na żywo jest podróżą, która oczaruje każdego, nawet najbardziej wybrednego słuchacza.  

 

 

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też