Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Koncerty Metal Lord Of The Lost

Lord Of The Lost

25-26.04.2024 Warszawa, Kraków

Organizator: Knock Out Productions

Lord Of The LostBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

shared.title-event-list.header

Warszawa

Lord Of The Lost
czwartek
25.04.2024
19:00

Lord Of The Lost

Warszawa, Progresja

Kraków

Lord Of The Lost
piątek
26.04.2024
19:00

Lord Of The Lost

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Reprezentanci Niemiec w konkursie Eurowizji - Lord Of The Lost przyjadą do Polski z najnowszym albumem "Blood & Glitter". Zimą 2022 roku wyprzedali koncert w stolicy w kilka chwil, więc nie mogliśmy nie zaprosić ich ponownie, tym razem na dwa dni! The Raven Age i Empire Of Giants zagrają w roli supportów. Lord Of The Lost bilety na koncerty już dostępne.

Lord Of The Lost informacje

Jurorzy i widownia tegorocznej Eurowizji ich pokochali, dzięki czemu z miejsca awansowali do Wielkiego Finału. Ale czy to może dziwić? Jeśli ktoś atakuje mainstream takim numerem jak “Blood & Glitter”, to nie da się przejść niezauważonym. Chodzi w końcu o niezwykle przebojowy, marszowo-industrialowy metal po gotycku z żelaznym riffem i trafnie dobranymi pojedynczymi melodiami klawiszy. Co więcej, podopieczni Napalm Records nie są niewolnikami jednego hitu, bo produkują ich dziesiątki. Przekłada się to nie tylko na coraz większą liczbę koncertowych szlagierów, które usłyszycie na warszawskim i krakowskim występie, ale także na popularność – najnowszy krążek kapeli był najchętniej kupowanym albumem w Niemczech w tygodniu premiery. Droga na szczyt? Lord of the Lost cały czas mają głód na więcej, nic ich nie zatrzymuje.

The Raven Age

The Raven Age już pokazało polskim fanom, że można na nich polegać (vide: październikowy koncert w Krakowie), więc przed Lord of the Lost również zmiotą. Brytyjska załoga uprawia metalcore daleki od nudy i odhaczania kolejnych szablonów. Potrafią doskonale wyważyć breakdownowy ciężar skocznym groove metalem, a z drugiej strony – niemal heavymetalową melodyką. George Harris i spółka to stuprocentowi profesjonaliści.

Empire of Giants

Wydali dopiero dwie płyty, ale już są zasypywani komplementami od góry do dołu. I słusznie, bo Empire of Giants – podobnie jak The Raven Age – również nie uprawia schematycznego metalcore’u. W ich muzyce istnieje miejsce na wszystko: ciężar, szybkie kostkowane partie, często także emocjonalność, a do tego tona świetnych melodii. Wszyscy znajdą w tym coś dla siebie.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też