Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Urodziny Sopotu

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Urodziny SopotuO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

11 września w Operze Leśnej zagrają NOSOWSKA, DARIA ZAWIAŁOW, KAŚKA SOCHACKA, MIUOSH, KEV FOX, Laboratorium Pieśni oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot.

 

Koncert finałowy z okazji 120. URODZIN SOPOTU to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, podczas którego czołowi polscy artyści wystąpią zarówno w repertuarze własnym jak i tym wybranym z myślą o nich przez Dyrektora Artystycznego koncertu, SMOLIKA.

 

Koncert, mimo jak najbardziej współczesnego charakteru, będzie również podróżą sentymentalną po największych hitach, które wybrzmiewały podczas sopockich festiwali.

 

Orkiestracje, do wybranych przebojów polskiej piosenki w nowych aranżacjach SMOLIKA, przygotowuje Jan Stokłosa. Nie zabraknie więc niespodzianek, nieoczywistych połączeń scenicznych, duetów i eksperymentów muzycznych.

Publiczność usłyszy również Fantazję dla Sopotu, utwór skomponowany przez znakomitego polskiego kompozytora, Jana A.P. Kaczmarka z okazji 120. urodzin Miasta. Utwór wykona Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego. Warto tu być, zapraszamy serdecznie!

 

Osoby z niepełnosprawnością planujące zakup biletu na koncert finałowy proszone są o kontakt bezpośredni z Biurem Obsługi Widza pod numerem telefonu: 58 555 84 07 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail: bilety@bart.sopot.pl

 

Organizatorami koncertu są: Miasto Sopot oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Partnerami są: Polska Filharmonia Kameralna Sopot oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.

Patronami medialnymi są: Radio 357, Wyborcza Trójmiasto, trojmiasto.pl oraz TVN.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też