Rockhouse Festiwal Kraków 2022

Rockhouse Festiwal Kraków 2022

SPRAWDŹ BILETY

Rockhouse Festiwal w Krakowie! Usłysz moc nowej fali rocka! Wystąpią m.n. Ka$hell, Sick Saints, Zakaz Palenia, Lazy Bandits, Hamulec ,Besto i Nova Fala. Zapraszamy do krakowskiego Kubu Molo już 05.06.  Rockhouse Festiwal bilety już w sprzedaży.

Rockhouse Festiwal 2022

Stworzyliśmy w Krakowie projekt, który będzie mocny, przyjaźnie głośny oraz ze smakiem. Festiwal da ludziom moc i wrażenia wykraczające poza dobrą zabawę. Wydarzenie zgromadzi lokalne zespoły z nowymi rockowymi brzmieniami

oraz otworzy dla nich możliwość pokazania się w stylu jakiego jeszcze nie było. Ta muzyka popłynie obok mainstreamu. Od cleana do przesterów. Niesamowitym zwieńczeniem festiwalu będzie występ znanego polskiego artysty. Bądźmy tam razem. Let`s rock the city!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rockhouse Festiwal Kraków 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Rockhouse Festiwal Kraków 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/