Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Festiwale NEXT FEST Music Showcase & Conference

NEXT FEST Music Showcase & Conference

18-20.04.2024 Poznań

Organizator: GOOD TASTE PRODUCTION SP. z o.o.

NEXT FEST Music Showcase & ConferenceBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Poznań

Kaśka Sochacka + TBA
czwartek
18.04.2024
19:00

Kaśka Sochacka + TBA

Poznań, Plac Wolności w Poznaniu
Vito Bambino + TBA
piątek
19.04.2024
19:00

Vito Bambino + TBA

Poznań, Plac Wolności w Poznaniu
Kacperczyk + TBA
sobota
20.04.2024
19:00

Kacperczyk + TBA

Poznań, Plac Wolności w Poznaniu

O wydarzeniu

Headlinerzy drugiej edycji muzycznego showcase'u NEXT FEST – Kaśka Sochacka, Vito Bambino i Kacperczyk zagrają na Placu Wolności w Poznaniu. NEXT FEST Music Showcase & Conference odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 roku.

 

Bilet na Plac Wolności uprawnia do uczestnictwa wyłącznie w koncertach odbywających się na Placu Wolności w danym dniu.

NEXT FEST Music Showcase & Conference line-up i artyści

Kaśka Sochacka, autorka znakomitej, pokrytej platyną płyty „Ciche dni”, z której pochodzi przebojowy singiel „Niebo było różowe”, „Boję się o Ciebie” czy tytułowe „Ciche dni” zagra 18 kwietnia. W koncertowym repertuarze z pewnością nie zabraknie jej najnowszego singla, „Madison”. Dzień później na scenie Placu Wolności wystąpi Vito Bambino, artysta, który jesienią zagrał w pełni wyprzedaną trasę koncertową. W ubiegłym roku wydał album „Pracownia”, na który trafiły single „Etna”, „Nudy” i nagrany wspólnie z sanah „Mustang”. Ostatniego dnia NEXT FEST na scenie zbudowanej na Placu Wolności zagrają bracia Kacperczyk, jedno z najciekawszych zjawisk w polskiej muzyce ostatnich lat. Wnieśli do rodzimego hip-hopu niezwykle szczerą i zgrabną poetykę osadzoną w doświadczeniach współczesnych nastolatków. Ich album „Pokolenie Końca Świata” przyniósł przebój „Jakbym zjadł mentosy i popił je colą”, czy wzruszający duet z Arturem Rojkiem, „Syn okiennika”. 

Koncerty Kaśki Sochackiej, Vito Bambino i Kacperczyków to pierwsze ogłoszone koncerty odbywające się na Placu Wolności. Niebawem ogłoszone zostaną nazwiska kolejnych artystów i artystek, którzy zagrają w tej lokalizacji.

Harmonogram koncertów na Placu Wolności:  

  • 18.04 – Kaśka Sochacka
  • 19.04 – Vito Bambino
  • 20.04 – Kacperczyk

Kolejne ogłoszenia niebawem.

O festiwalu NEXT FEST Music Showcase & Conference

Debiutanci wśród gwiazd i gwiazdy wśród debiutantów, kilkanaście klubów, sceny plenerowe, koncerty, panele dyskusyjne, wydarzenia towarzyszące, warsztaty – wiosną tego roku Poznań był muzyczną stolicą Polski – tyglem łączącym muzykę i ludzi, emocje i wiedzę, wrażenia i doświadczenia. Tutaj skrzyżowały się drogi publiczności i delegatów – artystów, artystek, managerów, dziennikarzy, przedstawicieli wytwórni czy instytucji kultury – łącznie kilku tysięcy ludzi kochających muzykę. To wszystko powróci do stolicy Wielkopolski w 2024 r. Druga edycja NEXT FEST Music Showcase & Conference w Poznaniu odbędzie się między 18 a 20 kwietnia w nadchodzącym roku.

NEXT FEST od samego początku stawia na muzyczne trendy, networking branży, równość kultury, różnorodność programu i zaangażowanie społeczne w promowaniu utalentowanych osób poprzez łączenie twórców, przedstawicieli biznesu muzycznego oraz publiczności. Powstał z potrzeby integracji i chęci współpracy, dlatego m.in. debiutujący artyści i artystki mają szansę dzielić sceny z najbardziej rozpoznawalnymi postaciami rodzimej fonografii. Z kolei część konferencyjna pełni funkcję platformy do poznawania się, dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń, analizy trendów i networkingu. Nie bez powodu wydarzenie odbywa się wiosną – wierzymy, że w ten jeden kwietniowy weekend w Poznaniu narodzi się wiele pomysłów i przyjaźni, a to wszystko między koncertami najciekawszych artystów i artystek w Polsce.

 

Organizatorami wydarzenia są poznańska agencja Good Taste Production i Fundacja Trzy Sztuki. Wydarzenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznań. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też