Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Hip-Hop Kopalnia

Organizator: Aplauz Grzegorz Kruczyński

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na Festiwal Hip - Hop Kopalnia , który odbędzie się 1-2 lipca 2022 roku w Wałbrzychu. Festiwal Hip - Hop Kopalnia bilety już dostępne.

Artyści występujący na Hip-Hop Kopalnia

 O.S.T.R. ● Tede ● Sarius ● Kartky ● Avi x Louis Villan  Kabe ● Gedz  Pokahontaz 

Hip-Hop Kopalnia informacje

Zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu kultury hip-hop która odbędzie się w industrialnej przestrzeni Starej Kopalni w Wałbrzychu. W tym wyjątkowym miejscu pojawi się kilkudziesięciu artystów bez których nie wyobrażamy sobie polskiej sceny rapowej. Teren kopalni podzielimy na kilka stref w której każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Oczywiście pojawi się strefa gastro z  Food Truckami, strefa z zimnym piwem, merch, płyty, mnóstwo innych atrakcji i  niespodzianek o których będziemy informować na bieżąco. Po koncertach zapraszamy na after party z dj-setami. Nie wiemy czy znajdziecie czas na sen ale przygotujemy pole namiotowe. Stopniowo będziemy ujawniać kolejnych wykonawców. 

 

Przy zakupie wejściówki na festiwal nie stosujemy ograniczeń wiekowych, jednak osoby które nie ukończyły 16 lat muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn