Fryderyki 2022

Fryderyki 2022

Już 29 kwietnia w Szczecinie poznamy laureatów najważniejszych nagród muzycznych w Polsce - Fryderyków! Podczas otwartej dla publiczności Gali Fryderyk Festiwal 2022 zobaczymy i usłyszymy najbardziej uznanych polskich artystów. 

 

W ostatni piątek kwietnia najlepsi muzycy i twórcy przybędą do Szczecina świętować wręczenie najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu. Uroczysta Gala wręczenia Fryderyków odbędzie się w Netto Arenie, a gośćmi wieczoru będą artyści nominowani do tegorocznej edycji nagród.

Fryderyk Festiwal 2022- program

Ceremonia wręczenia przyznawanych od niemal 30 lat Fryderyków będzie wyjątkowym widowiskiem, gdyż Galę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu uświetnią koncerty z udziałem najbardziej uznanych polskich wykonawców. Na scenie Netto Areny zobaczymy i usłyszymy między innymi fantastyczne wokalistki: Darię Zawiałow, Kaśkę Sochacką i Mery Spolsky, niezapomniane duety i kolaboracje, m.in.: Katarzynę Nosowską z grupą Anieli, Brodkę i Tymka,  Rosalie. i Króla, Natalię Szroeder i Vito Bambino a także zespoły T. Love i Kwiat Jabłoni. W nieco cięższym brzmieniu zagrają WaluśKraksaKryzys w duecie z Organkiem, zespół Muchy i legenda punk rocka grupa Dezerter!  Na scenie pojawią się także wokaliści – zobaczymy przedstawiciela rapu młodego pokolenia - Szczyla oraz autora przebojowego tanecznego „Palę w oknie” – Mroza.  Nie zabraknie także lokalnego akcentu – występu szczecińskiego saksofonisty jazzowego Sylwestra Ostrowskiego.

W oczekiwaniu na muzyczne emocje

Fryderyki to najważniejsze narody muzyczne przyznawane od 1995 roku przez Akademię Fonograficzną, czyli powołane przez Związek Producentów Audio Video jury składające się z ponad 1 700 wykonawców, twórców, dziennikarzy i profesjonalistów branży muzycznej. Gala wręczenia statuetek w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu jest kulminacyjnym punktem programu Fryderyk Festiwal. Poprzedza ją odbywająca się 22 kwietnia w Operze na Zamku Gala Muzyki Poważnej. Do zobaczenia w Szczecinie!

 

Regulamin wydarzenia

 

Organizator wydarzenia: Związek Producentów Audio Video, Akademia Fonograficzna.

Gospodarze wydarzenia: Miasto Szczecin, Pomorze Zachodnie

Partnerzy: Związek Artystów Wykonawców Stoart, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Szczecińska Agencja Artystyczna.

Producent Gali: High Events.

Partner Technologiczny: Spotify

Patroni medialni Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu: TVN, Radio Zet, Onet.pl, Player

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Fryderyki 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/