Edison Festival 2022

Edison Festival 2022

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW Kaśka Sochacka, Grzegorz Hyży, Mrozu, Rubens, Zalia, Rat Kru i Kalush Orchestra kolejnymi artystami 4. edycji Edison Festival!

 

Kilkanaście koncertów na dwóch scenach, urokliwa okolica z dala od zgiełku miasta, festiwalowe atrakcje dla całych rodzin i niezapomniane muzyczne emocje.  Bilety jednodniowe i karnety są już w sprzedaży!

Edison Festival 2022 bilety i karnety 

EARLY BIRD TICKETS

Dostępne od 17.02.2022 (od godz. 12.00) do 17.03.2022 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

  • Bilet jednodniowy: 99 PLN
  • Karnet: 149 PLN 

REGULAR TICKETS

Dostępne od 17.03.2022 (od godz. 12.00) do 23.06.2022 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

  • Bilet jednodniowy: 129 PLN
  • Karnet: 189 PLN 

FINAL CALL TICKETS

Dostępne od 23.06.2022 (od godz. 12:00) do wyczerpania puli biletów.

  • Bilet jednodniowy: 159 PLN
  • Karnet: 219 PLN 

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Edison Festival 2022 » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu nad Jeziorem Kierskim

  • 22 lipca – Kaśka Sochacka, Grzegorz Hyży, MROZU, Vito Bambino, LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange
  • 23 lipca – Kalush Orchestra, Daria Zawiałow, Karaś/Rogucki, LUNA, Lordofon, Rubens, Zalia, Rat Kru

O festiwalu Edison Festival 2022

Festiwal odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Kierskiego na terenie Best Western Hotel Edison w podpoznańskim Baranowie. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta. 

 

Muzyka to jednak nie wszystko, co wyróżnia Edison Festival 2022. W programie wydarzenia znajdą się liczne aktywności, m.in. te rozwijające kreatywność. Na uczestników będzie czekał food court ze smacznymi przekąskami oraz liczne niespodzianki, bo wciąż nie zdradzamy wszystkiego. Tegoroczne lato zdecydowanie będzie sprzyjało tworzeniu muzycznych wspomnień na długie lata. 

 

Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsorem festiwalu jest koncern energetyczny Enea oraz Porsche Centrum Poznań. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie oraz Atlas Festival.  Patronami medialnymi wydarzenia są Meloradio, Codzienny Poznań, Głos Wielkopolski i Freshmag.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Edison Festival 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Edison Festival 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/