Edison Festival 2023

Edison Festival 2023

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIE ARTYSTÓW Voo Voo, Muchy, Anita Lipnicka, Ars Latrans Orchestra i Mikromusic pierwszymi artystami 5. edycji Edison Festival!

 

Kilkanaście koncertów na dwóch scenach, urokliwa okolica z dala od zgiełku miasta, festiwalowe atrakcje dla całych rodzin i niezapomniane muzyczne emocje - Edison Festival powróci w weekend 7-8 lipca 2023 roku. Karnety na Edison Festival 2023 już w sprzedaży!

Edison Festival 2023 bilety i karnety 

WARM UP TICKETS

Dostępne od 30.08.22 (g. 12:00) do 15.10.22 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

  • Karnet dwudniowy: 159,00 zł

EARLY BIRD TICKETS

Dostępne od 15.10.22 (g. 12:00) do 17.02.23 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

  • Karnet dwudniowy: 189,00 zł
  • Bilet jednodniowy: 129,00 zł

REGULAR TICKETS

Dostępne od 17.02.23 (g. 12:00) do 02.06.23 (g. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

  • Karnet dwudniowy: 219,00 zł
  • Bilet jednodniowy: 149,00 zł

FINAL CALL TICKETS

Dostępne od 02.06.23 (g. 12:00) do wyczerpania puli biletów.

  • Karnet dwudniowy: 249,00 zł
  • Bilet jednodniowy: 169,00 zł

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Edison Festival 2023 » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu nad Jeziorem Kierskim

Harmonogram koncertów: 

  • 7 lipca – Muchy, Ars Latrans Orchestra, Voo Voo 
  • 8 lipca – Mikromusic, Anita Lipnicka 

Program Edison Festival to nie tylko doskonałe koncerty, ale też liczne dodatkowe aktywności, które ujawniane będą wraz z kolejnymi ogłoszeniami - stay tuned!

O festiwalu Edison Festival 2023

Edison Festival 2023 odbędzie się w weekend 7-8 lipca 2023 roku na terenach Best Western Hotel Edison w podpoznańskim Baranowie. Już po raz 5. spotkamy się w otoczeniu urokliwego jeziora Kierskiego, które od centrum Poznania dzieli kwadrans jazdy samochodem. To idealne miejsce na weekendowy wypoczynek, spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, odpoczynek od skapanego w upalnym słońcu miasta.

 

Podczas dwóch dni festiwalu będzie można posłuchać najlepszej polskiej muzyki, która rozbrzmi z dwóch scen. Na festiwalowiczów będą również czekały rozmaite aktywności, w tym te przygotowane z myślą o najmłodszych, a także strefy relaksu oraz pyszne jedzenie.


Organizatorem festiwalu jest Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Best Western Hotel Edison w Baranowie. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Edison Festival 2023
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Edison Festival 2023 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/