Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale Brasswood Fest vol. 0

Brasswood Fest vol. 0

Organizator: Agencja Live

OpisArtyści

Opis

Przeżyj z nami wyjątkową noc muzyki brassowej i akustycznej! Brasswood Fest to wydarzenie kulturalne odróżniające się od dostępnych dziś w Polsce popularnych festiwali muzycznych. Zapraszamy już 25 lipca do sopockiej Opery Leśnej. Brasswood Fest bilety już w sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, dostępnego TUTAJ
Prosimy o wydrukowanie i zabranie ze sobą powyższego dokumentu na koncert.

 

  • Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.

  • Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).

  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Regulamin wydarzenia

O Brasswood Fest w Sopocie

Wykorzystamy unikatowe warunki i uroki naturalne Opery Leśnej w Sopocie, żeby stworzyć magiczną krainę i na swój sposób prestiżową noc muzyki brassowej i akustycznej. Będą jej towarzyszyć instalacje świetlne i najlepsze foodtrucki. Ale czy na scenie zobaczymy tylko dęciaki? NIE! Naszym celem jest budowanie dialogu pomiędzy kulturą żywych instrumentów akustycznych, a wypierającą je coraz częściej kulturą muzyki elektronicznej i dj-skiej. Chcemy pokazać, że te 2 światy mogą ze sobą wspaniale kooperować.

 

Na scenie zaprezentują się Bovska, Bitamina, Bisz, Paulina Przybysz. W Operze Leśnej koncerty, przerywane prowadzonymi przez Łukasza L.U.C. Rostkowskiego wywiadami, zostaną zarejestrowane, a następnie udostępnione poprzez telewizję lub internet. 

 

Grande final to wielki koncert Rebel Babel łączący różne zespoły i solistów, a następnie jam, w którym najlepsi DJ'e zagrają swoje sety w akompaniamencie różnych muzyków brassowych.

 

BrassWood vol. 0 jest zapowiadana przez eklektyczny utwór, w którym L.U.C., IGO (Bass Astral x Igo), Sarsa oraz czołówka trójmiejskich jazzmanów - Przemek Dyakowski, Wojciech Staroniewicz, Irek Wojtczak rozpoczynają charakterystyczny dla tego wydarzenia dialog pomiędzy elektroniką i akustycznymi brzmieniami. W towarzyszącym mu klipie wystąpił Sopocki Chór Kameralny Continuo, a także przedstawiciele WOPR, cheerleaderki FLEX Sopot, Unicorn String Quartet, lokalni przedsiębiorcy oraz sopockie przestrzenie – zarówno te znane jak i nieoczywiste.

Rebel Babel Ensemble

Jako kolektyw Rebel Babel Ensemble łączymy muzyków, kompozytorów i raperów z całego świata, prezentując różne języki - w znaczeniu lingwistycznym, muzycznym i gatunkowym. Tworzymy też platformę wymiany myśli o dynamicznych zmianach społecznych, często podejmując także wątki ekologiczne. Wydobywamy nasze dźwięki za pomocą powietrza, dlatego zwracamy uwagę na problemy zanieczyszczenia.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn