Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Koncerty Festiwale BANGARANG 4 FESTIVAL

BANGARANG 4 FESTIVAL

Organizator: Stowarzyszenie Dżentelmeni Metalu

BANGARANG 4 FESTIVALO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Bangarang Festival porządnie się rozkręcił, stając się jednocześnie jedną z ciekawszych imprez na mapie Polski. W tym roku czeka nas czwarta edycja wydarzenia, podczas której pojawi się czołówka sceny rockowej i metalowej. Kto wystąpi na wielkiej łące w Chwałkowie koło Krobi? Bangarang Festival bilety już w sprzedaży.

Bangarang 4 Festival– line-up 

W dniach 30 czerwca – 1 lipca, w miejscowości Chwałkowo koło Krobi, na dużej scenie pojawią się: Vader, Tortharry (CZ), As Night Falls, The Bill, Pull The Wire, Alcoholica, Jawless (UK), Zimna Wojna, OSC, Nietrzask, Klangor, Psycho Visions.

Warto dodać, że to tylko zespoły z dużej sceny festiwalu. Do zagospodarowania została jeszcze mała scena, której line-up będzie ujawniany stopniowo.

Program Festiwalu oprócz muzyki na scenach rozbudowywany jest o różne strefy np. animacje dla dzieci i dorosłych, garaż dla motocyklów, gastronomię, studia tatuażów czy mini ASP.

Festiwal szybko wyrósł na bardzo poważną imprezę, która wyraźnie zapisuje się na koncertowej mapie Polski. To już czwarta edycja imprezy, podczas której pojawi się czołówka sceny rockowej i metalowej. Co ważne, w tym roku line-up jest międzynarodowy, co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę wokół imprezy, oraz dużo mocniejszy gatunkowo o czym mówiliśmy przed pierwszymi ogłoszeniami.

 

Parking i pole namiotowe w cenie każdego biletu.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też