Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Muzyka etniczna Flamenco International

Flamenco International

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Flamenco International O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Flamenco International w gorących klimatach. Wydarzenie odbędzie się 1 marca w Starym Klasztorze we Wrocławiu. Flamenco International bilety już dostępne.

Flamenco International we Wrocławiu 

Oprócz flamenco zaprezentowane zostaną wpływy z wielu innych krajów południowych. Autorski projekt gitarzysty austriacko-polskiego to powiew świeżości i kwintesencja world music.

Rainer Maria Nero to gitarzysta klasyczny i flamenco, który zbudował pomost między tym muzycznymi światami i stworzył własny język wyrazu, który prezentuje w różnorodnych projektach - występując solo, a także w Carlos Piñana Group, Los Duendes, ProFlamenco Trio i jego własnym zespole „Flamensky”.

„Conmover” to trzeci autorski krążek artysty. Kompozycje na niej zawarte powstały pod silnym wpływem wydarzeń z życia osobistego i stworzyły wyjątkową kombinację stylów, przywodzącą na myśl dorobek Europy Wschodniej i Południowej.


Mieszanka ognistych umiejętności wirtuozowskich i dojrzałego spokoju to cechy, które cechują grę Rainera Marii Nero. W utworach gromadzi całe swoje know-how, ale bezustannie poszukuje również nowych rozwiązań i inspiracji.

Podczas koncertu w Starym Klasztorze Rainer zaprezentuje repertuar z ostatniego krążka. Na scenie wystąpią też

  • Carlos Ronda Mas - perkusja
  • Oscar Antoli - klarnet
  • Anna Mendak - taniec flamenco

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też