Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Loreena McKennitt

Organizator: Modern Look Sp. z o.o.

Loreena McKennittO wydarzeniu

O wydarzeniu

Święto muzyki wspaniałej - Loreena McKennitt na jedynym koncercie w Polsce! Jubileuszowa trasa Artystki w 2024 roku będzie miała swój przystanek w Katowicach. Na koncert zapraszamy 25 marca 2024 roku do Sali NOSPR. Loreena McKennitt bilety na koncert już w sprzedaży.

Loreena McKennitt informacje

Ponad 30 lat kariery, która zaczęła się przy stole kuchennym zamienionym w biurko i niezależną wytwórnię płytową prowadzącą sprzedaż wysyłkową po uznanie krytyków, wielokrotnie zdobyte złote i platynowe płyty, zdobiące miliony domostw na całym świecie. Do tej pory sprzedała ich ponad 14 milionów, a katalog zawiera siedem płyt studyjnych, trzy okolicznościowe, DVD z koncertem na żywo i dwa filmy dokumentalne DVD. Zdobyła dwie nagrody Junos, najważniejszą kanadyjską nagrodę muzyczną, dwie nominacje do nagrody GRAMMY® i występowała dla Jej Królewskiej Mości Królowej Elżbiety II. Czas, by po raz trzeci zawitała do Polski, a jej koncert odbędzie się 25 marca 2024roku w Sali NOSPR w Katowicach!

Loreena McKennitt to harfa, dźwięczny głos, kwintesencja folku irlandzkiego i celtyckich brzmień ubranych w eklektyczną muzykę elektroniczną i orkiestrową. To skojarzenia z magicznym serialem o szlachetnym rozbójniku z Locksley, to wspaniały utwór okraszający hollywoodzką produkcję z Christopherem Lambertem w roli nieśmiertelnego Connora MacLeoda, to bezkresne połacie Zielonej Wyspy, góry, piękno życia, poezja. Wszystko to znajdziemy w jej śpiewie, muzyce, brzmieniu głosu i zespołu.

Loreena McKennitt tworzy, koncertuje, zarządza swoją wytwórnią i swoją karierą, silnie angażuje się w działalność charytatywną, poprzez fundację zapewnia wsparcie finansowe grupom kulturalnym, ekologicznym, historycznym i społecznym, a poprzez założony fundusz wspiera edukację w zakresie bezpieczeństwa w wodzie, działań poszukiwawczych i ratowniczych.

Za swą działalność humanitarną i artystyczną Loreena McKennitt została obsypana wieloma ważnymi tytułami, dyplomami i nagrodami.

Loreena McKennitt w Katowicach

Najważniejsze dla nas jest to, że Artystka w ramach swej planowanej trasy po Europie odwiedzi Polskę i spotka się z nami w jeden z najpiękniejszych poniedziałków życia: 25 marca 2024 roku i w Sali Koncertowej NOSPR w Katowicach swą muzyką poprowadzi nas do krainy magii i wzruszeń. W programie trasy The Visit Revisited pojawią się oczywiście utwory z albumu Gwiazdy, The Visit z 1991 roku, ale i największe przeboje i najważniejsze utwory z całego przebiegu Jej kariery.

W trasie i oczywiście podczas polskiego koncertu w Katowicach Loreenie McKennitt będą towarzyszyć jej długoletni współpracownicy i muzyczni przyjaciele: Brian Hughes na gitarach, Caroline Lavelle na wiolonczeli, Hugh Marsch skrzypce oraz Dudley Philips na basie.

Zapowiada się niesamowite wydarzenie muzyczne 2024 roku – 25 marca, NOSPR Katowice Loreena McKennitt!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też