Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival

Zimmer

13.04.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

ZimmerBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

ZIMMER
sobota
13.04.2024
20:00

ZIMMER

Warszawa, NIEBO

O wydarzeniu

Reprezentant nowej fali francuskiej elektroniki - Zimmer - wystąpi wiosną na dwóch koncertach po raz pierwszy w Polsce! Jego dźwięki oczarują nas 12 kwietnia w poznańskiej Próżności oraz 13 kwietnia w warszawskim klubie Niebo.  Zimmer  bilety już w sprzedaży.

Zimmer informacje

Wiadomość o wizycie paryskiego producenta w Polsce powinna szczególnie zainteresować fanów odprężającej elektroniki w stylu Christiana Löfflera czy Fejka. 

Artysta na rozgłos zapracował sobie remixami utworów takich artystów jak MØ, Wunder Wunder, Brooke Fraser, Moullinex, Gallant, Vallis Apls czy Moon Boots. Do utworów, które szczególnie zyskują uznanie słuchaczy na całym świecie należy “Wildflowers”. Jest owocem współpracy z australijskim piosenkarzem Jarrah McCleary znanym jako Panama (współpracującym również m.in z Benem Böhmerem czy Poolside).

W muzyce Zimmera odbiorca może odnaleźć idealną równowagę pomiędzy subtelnymi bitami oraz wyważonym wokalem z dodatkiem dzwięków z pogranicza disco i house’u. Z pewnością ma na to związek z dorastaniem Zimmera w Kaliforni - artysta dosłownie zabiera nas w muzyczną podróż na jedną z tamtejszych plaż. 

Jeśli szukacie okazji do poczucia letniego vibe’u w atmosferze przyjemnej elektroniki - nie wolno przegapić Wam występów Zimmera!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też