Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Elektro i Techno MUSIC SQUARE GDYNIA: GUS GUS Live

MUSIC SQUARE GDYNIA: GUS GUS Live

Organizator: MoreMusic AGENCY

MUSIC SQUARE GDYNIA: GUS GUS LiveO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncert ulubionego zespołu nad samym morzem z zachodzącym słońcem w tle – oto przepis na muzyczne wydarzenie lata! Już 15 lipca w Gdyni nie zabraknie okazji do złapania pięknych chwil. Na Skwerze Kościuszki wystąpi znakomicie rozpoznawalny zespół z Islandii oraz najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny klubowej.

Oprócz wrażeń muzycznych pojawi się ogrom różnorakich doznań. Skwer Kościuszki zamieni się w Elektroniczny Piknik z rozbudowaną strefą gastronomiczną, która zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta kulinarne. Koncert GusGus w ramach Music Square to okazja do spędzenia całego lipcowego popołudnia w pięknym otoczeniu, w znakomitym stylu i przy wyśmienitej muzyce. Bilety są już w sprzedaży, a więcej szczegółów na temat wydarzenia pojawi się niebawem.

Line-up

● GusGus live

● Sarapata

● Vacos Malcolm live

● Glasse

● Fresh

● dRWAL

● sobota 15.07.2023 Music Square, Skwer Kościuszki, Gdynia

● 15:00-24:00

GusGus informacje

GusGus to jedni z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli sceny muzycznej Islandii na świecie. Słyną z eklektycznego, międzygatunkowego stylu łączącego kulturę klubową, pop przeszłości i elektroniczne brzmienia. Ta ekscentryczna grupa została zawiązana w latach 90. w Reykjaviku. Na przestrzeni lat jej skład ulegał częstym zmianom. W ostatnich latach przekształciła się w duet, który tworzą producent Birgir Thorarinsson oraz wokalista Daníel Ágúst. Latem 2021 roku ukazał się jedenasty album grupy, zatytułowany „Mobile Home”. To zachwycająca mieszanka electropopu i współczesnej muzyki klubowej.

W Gdyni zespół wystąpi w pełnym składzie koncertowym, razem z wokalistką VÖK.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też