Łódź Disco Fest 2022

Łódź Disco Fest 2022

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA TERMINU Tegoroczna edycja została przeniesiona na 19 listopada. Zakupione na poprzednie daty bilety zachowują ważność w nowym terminie. 

 

Muzyka taneczna rozgrzeje Łódź po raz kolejny - przed nami Łódź Disco Fest 2022! 19 listopada 2022 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejna edycja Łódź Disco Fest, podczas której zagrają największe gwiazdy muzyki disco i dance. Łódź Disco Fest bilety już dostępne!

Łódź Disco Fest artyści

Impreza zagościła na stale pośród jesienno-zimowych festiwali i każdego roku wypełnia Atlas Arenę po brzegi! Niewątpliwą zaletą, będącą również przyczyną sukcesu wydarzenia jest to, iż zawsze na scenie pojawiają się najbardziej rozchwytywane i lubiane gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. 

Łódź Disco Fest bilety

Bilety VIP:

  • Bilet w strefie stojącej na płycie lub bilet w sektorze E (miejsce siedzące)
  • pełny wybór koktajli alkoholowych – wódka, whisky, piwo (bez limitu)
  • pełen catering: dania ciepłe i zimne, dania typu finger food, bary sałatkowe, napoje zimne i gorące (kawa, herbata)
  • osobna szatnia
  • Zabawa z DJ-em
  • Strefa czynna w godzinach: 18:00 – 24:00

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Łódź Disco Fest 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Łódź Disco Fest 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/