emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Heidi

HeidiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Kobieta która przez całe swoje życie miała obsesję na punkcie muzyki. Chciała pracować w wytwórni i pomagać nowym zespołom, stało się jednak inaczej. Jej ścieżka kariery jest zawiła i niezwykle ciekawa, jedno jest jednak pewne. Heidi to gwiazda. Jak wspięła się na sam szczyt?

Heidi - informacje o artystce

Urodziła się i wychowała w Kanadzie, jednak w 2000 roku postanowiła wyjechać za marzeniami aż do Londynu. Zapoczątkowało to jej ogromną pasję do muzyki, która trwa do dzisiaj. Zaczęło się od Koobla Records. Młoda Heidi dowiedziała się o nich od swojego ówczesnego chłopaka i zaczęła tam regularnie kupować płyty. Dzięki swojemu pozytywnemu usposobieniu i wiecznemu uśmiechowi na twarzy, bardzo szybko zaprzyjaźniła się z zespołem, niedługo potem, dostała pracę. 

Rok później Heidi, Tom Relleen i Simon Rigg otworzyli swój własny sklep z płytami - Phonica. Miejsce zyskało popularność i ściągało tłumy. Wśród nich, oprócz zwykłych śmiertelników, znalazły się również gwiazdy muzyki. Na zakupy przychodziły tam wszystkie znane osobistości z branży. Było to ich ulubione miejsce spotkań, a Heidi zaczęła obracać się w odpowiednim towarzystwie i wręcz oddychać muzyką. Zachęcona przez swoich znajomych postanowiła zacząć spełniać się jak DJ. 

Około 2004 roku w Berlinie podczas jednego z koncertów poznała ekipę Get Physical i od tego momentu jej kariera poszybowała w górę. Obecnie jeździ po całym świecie i gra na największych imprezach klubowych. Jest założycielką wytwórni "Jackathon Jams" która z powodzeniem radzi sobie na rynku muzycznym, współpracując z takimi osobami jak: Derrick Carter czy Catz N Dogz. 

Za burzą blond loków stoi nie tylko świetna artystka, ale również inteligentny i twardo stąpający po ziemi człowiek. Właśnie te cechy sprawiły, ze tak świetnie dogaduje się z Marea Stamper. Kobiety połączyły swoje siły i jedna po drugiej dały legendarny już występ w klubie DC10 na Ibizie. Publika szalała. Jej występy pozostają w pamięci na długo. Niesamowity popis dała w Ameryce Łacińskiej, czego świadkiem była 25-tysięczna publiczność. Była też gościem na najważniejszych festiwalach, takich jak Exit, Global Gathering czy Detroit's Movement fest.

Heidi od wielu lat jest nieustannie w trasie, koncertuje na całej kuli ziemskiej dając ludziom radość. Jej stosunek do muzyki nie zmienia się jednak od lat. Nadal twierdzi, ze w graniu chodzi o dobrą zabawę. Artystka tworzy dla ludzi, chce dać im muzykę do tańca która sprawi, że zapomną o całym świecie. Ze swoimi fanami jest w stałym kontakcie, a jej profile na mediach społecznościowych przeżywają nieustanne oblężenie. Z fanami dzieli się swoim życiem prywatnym, informuje o najnowszych koncertach, a nawet wstawia zdjęcia z dzieciństwa. 

Heidi jest przykładem na to, że ciężka praca to klucz do sukcesu. Nieustannie koncertuje i nadal świetnie bawi się muzyką. Jej wieczny optymizm i uśmiech zarażają wszystkich. Ta kobieta musiała odnieść sukces.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak brzmi jej pełne imię i nazwisko?
Heidi van den Amstel
Data urodzenia?
16 grudnia 1976
Co sprawiło, że osiągnęła tak olbrzymi sukces?
Jak sama podkreśla - determinacja i dawanie z siebie zawsze 110%
Co stało się ze sklepem Phonica?
Funkcjonuje niezmiennie i ma się dobrze

Fani lubią też

Zobacz też