emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

DJ Wajs

DJ WajsOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

DJ Wajs to jedno z największych odkryć muzyki klubowej ostatnich lat. Rezydent słynnego klubu Heaven Leszno ma już na swoim koncie występy w klubach w całej Polsce, a także i podczas kołobrzeskiego Sunrise Festival. Jego hit "Gasolina", który ukazał się w 2017 roku, rozgrzał klubowe parkiety do czerwoności.

DJ Wajs - kto to?

Kim jest DJ Wajs? Pod pseudonimem tym ukrywa się Paweł Wajs, gwiazda jednego z największych klubów w Polsce – Heaven Leszno. Od lat mieszkający w Lesznie, tworzy muzykę klubową, którą można znać również i z radia. Wszystko za sprawą remixu kawałka Daddy Yankee pod tytułem "Gasolina", który ukazał się w 2017 roku przy współpracy z TWISTERZ Bootleg. Piosenka ta doczekała się nawet teledysku – nie wspominając o milionach wyświetleń w serwisie YouTube.

DJ Wajs i jego muzyczne początki

Mimo iż głośno zrobiło się o nim dopiero w 2017 roku, artysta ma za sobą lata doświadczenia. Przygodę z muzyką rozpoczął już jako nastolatek, a w wieku 17 lat po raz pierwszy stanął in za konsoletą. To właśnie wtedy jego kariera muzyczna zaczęła nabierać rozpędu. Wkrótce bowiem dostał on bowiem pierwszą propozycję zostania rezydentem klubu, a co więcej, na tym nie koniec. Od momentu swojego debiutu by on już bowiem rezydentem 3 dużych klubów – w tym znanego w całej Polsce Heaven Leszno. 

DJ Wajs i Heaven Leszno

Rezydentura w klubie Heaven Leszno jest jednym z największych osiągnięć tego artysty. Współpracę z tym legendarnym już miejscem DJ Wajs rozpoczął w marcu 2020 roku, podczas pandemii, która zmusiła wszystkich do siedzenia w domach. Dla Pawła był to jednak bardzo pracowity okres – w ramach współpracy z Heaven Leszno DJ Wajs stworzył bowiem swój autorski cykl wirtualnych imprez. Idąc z duchem czasu, pozwolił tysiącom Polaków zapomnieć o niedogodnościach związanych z pandemią, a także zakosztować muzyki klubowej we własnych domach. Cykl ten okazał się ogromnym sukcesem, w związku z czym po zniesieniu zakazu imprezowania, na stałe zagościł w Heaven Leszno.

Pozostałe osiągnięcia muzyczne

Rezydentura w Heaven Leszno otworzyła przed DJ Wajs'em drzwi do kariery. Kwestią czasu było, aż zacznie pojawiać się on także w innych klubach. I tak oto stał się on pomysłodawcą cyklu "GASOLINA NIGHT", wraz z którym wystąpił m.in. w radomskim klubie Lemon, gdzie zagrał na rozpoczęcie wakacji. Z kolei w 2018 roku pojawił się on także na Sunrise Festival, gdzie rozgrzał publiczność przed występem DJ BLAZE.

Jaką muzykę gra DJ Wajs?

DJ Wajs inspiruje się przede wszystkim muzyką elektroniczną, choć nie brak w niej także i elementów house oraz techno. Jak sam podkreśla, nie ogranicza się do jednego stylu, a jego muzyka rozwija się wraz z wiekiem. Młody i niezwykle utalentowany ma już na swoim koncie wiele ciekawych osiągnięć oraz współprac z gwiazdami z całego świata. Wśród nich pojawili się m.in. DJ Hazel, Ida Corr, Klaas, Vandalism, Micha Moor, Thomas Gold, Mondo, Shaun Baker, Chris Ortega, Toxic Noiz, Dj NeeVald, DJ Adamus oraz wielu innych artystów z Polski oraz za granicy.

DJ WAJS TEAM

Co ciekawe DJ Wajs doczekał się również własnej grupy w mediach społecznościowych. Grupa "DJ WAJS TEAM" powstała w trakcie pandemii i bardzo szybko stała się prawdziwym hitem. Licząca ponad 2 900 grupowiczów, przetrwała pandemię i obecnie można znaleźć na niej najświeższe remiksy oraz utwory tego artysty. Warto również wspomnieć, że podczas organizowanych przez niego audycji odbyły się już nawet zaręczyny – i to kilkukrotnie!

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się DJ Wajs?
DJ Wajs to tak naprawdę Paweł Wajs.
Skąd jest DJ Wajs?
Artystka pochodzi z Leszna, gdzie od lat mieszka i tworzy muzykę.
Od kiedy DJ Wajs tworzy muzykę?
DJ Wajs zaczął grać w klubach już w wieku 17 lat, a na swoim koncie ma już duże 3 rezydentury w klubach – w tym m.in. w klubie Heaven Leszno, gdzie gra od 2020 roku.

Fani lubią też

Zobacz też