Cult of Luna

Cult of Luna

Już od ponad 20 lat Cult of Luna reprezentuje czołówkę dobrego, skandynawskiego metalu progresywnego.

Cult of Luna informacje o zespole

Szwedzi świetnie potrafią połączyć tradycyjne, ciężkie gitarowe riffy z nowoczesną elektroniką, dopełniając całości bardziej akustycznymi, post-rockowymi wstawkami. Post-rockowe nurty są dobrze widoczne, dzięki przełamaniu muzycznej konwencji zwrotka - refren i zastąpieniu jej indywidualnie stworzonymi rozwiązaniami melodycznymi. Długie, niesztampowe kompozycje potrafią zmieniać się z nuty na nutę i nie pozwalają słuchaczom nudzić się ani przez moment.

 

Charakterystyczny wokal Klasa Rydberga zwraca uwagę na hardcore'owe korzenie zespołu i dodaje mocy całości. Grupa często porównywana jest do legend gatunku, takich jak Neurosis, Isis, Pelican czy Callisto.

Cult of Luna  w Polsce

Już w przyszłym roku Cult of Luna powróci nad Wisłę, grając koncerty w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. To muzyczna uczta dla fanów postmetalowych dźwięków, zwłaszcza, że Cult of Luna na swoje koncerty w 2022 roku zaprosili nie lada supporty - Caspian, Holy Fawn, Alcest i Svalbard. To coś, czego nie może przegapić żaden prawdziwy miłośnik skandynawskich, eksperymentalnych brzmień! Zwłaszcza, że grupa zaprezentuje materiał z nowej EPki, The Raging River, wydanej pod egidą własnej wytwórni Red Creek Recordings.

 

  • Koncert w Krakowie - 26.02.2022 Klub Studio (support Alcest, Svalbard)
  • Koncert w Warszawie - 27.02. 2022 Klub Progresja (support Alcest, Svalbard)
  • Koncert we Wrocławiu - 16.10.2022 Centrum koncertowe A2 (spport Caspian, Holy Fawn)Cult of Luna - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Cult of Luna wystąpi w: Warszawie, Krakowie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Cult of Luna
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Cult of Luna BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Cult of Luna + Russian Circles

zwiń rozwiń i KUP BILET

Kraków
30.03.2023
czwartek, 18:30
Klub Studio
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
31.03.2023
piątek, 18:30
Progresja
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
16.10
niedziela, 19:00

wejście od 18:00
sprawdzanie dostępności
od 120 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/