Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Widowiska Rewie | Show Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch

Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch

Organizator: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BAŁTYK Impresariat Online Ewa Bałtyk

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Un treno per l'Italia czyli "Pociąg do Włoch" to niesamowite show taneczno-muzyczne z największymi hitami muzyki włoskiej. Zapraszamy fanów włoskich przebojów na spotkanie z naszą muzyczną mafią. Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch bilety na widowisko już w sprzedaży.

Show Un treno per l'Italia - Pociąg do Włoch 2022

Don Pablo Barroso i Don Bartollini Capri wraz ze swoimi partnerkami zabiorą widzów w niesamowitą podróż pociągiem pełnym hitów, do świata największych włoskich przebojów królujących niegdyś na festiwalach w San Remo czy Weneckim Karnival.

 

Usłyszymy między innymi niezapomniane: Azzurro, Felicita, L'Italiano, Tu vuo fa l'Americano, Mamma Maria, Sereno'e, Ce Sara, Acapulco, Come Prima, Sara perche ti amo, Tornero, Piu bella cosa, O Sole mio, Nie płacz kiedy odjadę, Ti Amo, czy Volare.

 

Na scenie, oprócz wokalistów i wokalistek, zobaczymy tancerki słynącego z wielkich hitów Teatru Variete Muza, a całości dopełni brzmienie zespołu na żywo! Oprawę muzyczną przygotował słynny dyrygent i kompozytor Jarosław Barów, twórca takich hitów jak Tribute to Abba czy Anna&Anna.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn